בנק משחקים לימים חמים – 13 פעילויות שתשמחו שהכרתם | הורים בכיף

בנק משחקים לימים חמים – 13 פעילויות שתשמחו שהכרתם

מכירים את הרגע הזה שצריך לעשות משהו עם הילדים, אבל לא בא לכם לזוז מילימטר אחד יותר מסביבת הבית הקרובה? לימים החמים הבאים עלינו לטובה, אספתי פעילויות מרעננות ומצננות שהילדים יאהבו (אבל ממש!) ולא דורשים השקעה רבה (לא פיזית ולא כספית).

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1.תפוס ת'מספר

לא חייבים ללכת לבריכה בשביל המשחק הזה! נותנים לכל ילד גיגית או קערת מים גדולה, זורקים לכל אחת מהגיגיות פקקי שעם זהים, ממוספרים בטוש עמיד במים והכיף מתחיל: מי מוציא ראשון את המספר הכי קטן? או הכי גדול? מי מוציא ראשון את הכי הרבה מספרים זוגיים וכו'. גם לומדים וגם מצטננים!

Numbers

קרדיט: pagingfunmums

2. טעים לנסות
כל מה שאתם צריכים לניסוי הסופר כיפי הזה, זה קרח, מלח גס, שקיות עם פס סגירה ומעדנים שונים. ממלאים שקית אחת בקרח ומלח ולתוכה מכניסים שקית ששפכתם אליה מעדן וסגרתם היטב. אחר כך סוגרים היטב גם את שקית הקרח ומתחילים לנער ולשקשק! הקרח יקפיא את התוכן ובתוך כמה דקות תוכלו לטעום את הניסוי! אצלנו השטוזים המוקצף קפא הכי מהר והרגיש ממש כמו גלידה, שטוזים בננה היה קר מאוד ומרענן ומשקה השטוזים הפך למעדן J אם יש לילדים סבלנות, גם משקה השטוזים יקבל בסוף מרקם גלידתי.

Shtuz

Shtuz2

3. יש לך צבע? שוט!
חשבתם שעם רובי מים אפשר לעשות רק דבר אחד? עשו אהבה ולא מלחמה J ממלאים את רובי המים בצבעי מים ו"יורים" על הדף ליצירת יצירה אקספרסיוניטית במיוחד.

Pistol

קרדיט: messylittlemonster4

4. משפריצים אמנות

בדיוק אזלו רובי המים בבית? השתמשו בשפריצר! כן, כזה שסיימתם לנקות איתו את החלונות. כאן הציעו גם להשתמש בגזיר של דמות, להשפריץ מסביב ואז להסיר אותו.

Shpritz

Shpritz2

קרדיט: sisterssuitcaseblog

5. קלאס לא קלאסי

באופן כללי, חבילת גירים יכולה לסדר אתכם. ציירו לילדים משחקים כמו ים-יבשה, צורות שונות שהם צריכים לקפוץ אליהן וביום חמים ציירו להם קלאס ובמקום אבן, תנו להם לזרוק ספוג ספוג במים. להירטב ולהשפרץ תוך כדי, זה לגמרי חלק מהכיף.

Class

קרדיט: mamaslikeme

6. חיים בבועה

ילדים מתים על בועות סבון, ולכן תמיד כדאי שיהיה בקבוק בועות קטן בתיק – יכול לסגור לכם הרבה פינות. ואם הם כל כך אוהבים את בקבוק הבועות הקטן, תארו לכם כמה התלהבות תהיה מהבועות הגדולות. קחו חובט שטיחים, קולב ישן או כל כלי שיכול לשמש לפעילות הזו והנה המתכון האולטימטיבי למי הסבון: מערבבים 12 כוסות מים עם כוס סבון כלים, כוס קורנפלור ושתי כפות אבקת אפיה. מערבבים היטב, מניחים לשעה ואז שוב מערבבים… ומתחילים לנפח בועות גדולות ויפות!

Baloons

קרדיט: pagingfunmums

7. הכוס המלאה

תנו להם לקפוץ בחבל, או לשחק בחמישה מקלות או כל משחק אחר שמשולבות בו קפיצות… עם כוס מים ביד. מי שהכוס שלו נשארת הכי מלאה – מנצח.

Jumping

קרדיט: parents

8. משחקים של צבע וקרח

מערבבים חצי כף מלח גס עם כמה טיפות של צבע מאכל. מערבבים בקערות קטנות – בכל קערה צבע אחר. מניחים מעל בלוק קרח שהקפאתם מראש את המלח הצבעוני ורואים איך המלח סופח חום וחורץ צורות יפיפיות בקרח.

Salt_colour

קרדיט: powerfulmothering

9. משט ביתי

חותכים חתיכת נודל קטנה לחצי, תוקעים עפרון ואת המפרש מכינים ממשולש קרטון שציפיתם באיזולירבנד צבעוני. נושפים דרך קש ואפשר גם לעשות תחרות בין סירות.

Noodle

קרדיט: seevanessacraft

10. ג'לי מתחת לים

הקטנטנים שלכם בגיל שהם מכניסים הכל לפה? הכינו להם כלי שקוף ושטוח מלא בג'ל כחול ובתוכם דגים / יצורי מים מגומי. תראו כמה פאן בתמונות:

Under_The_Sea

קרדיט: naturalbeachliving

11. למטרה… ספוג!

מציירים מטרה על וילון אמבטיה לבן (או כל צבע שהמטרה תיראה עליו ברורה), מציירים עיגולי מטרה, טובלים ספוג במים ומי שמצליח לפגוע יגרום לצבע לטפטף! אחר כך אפשר לשטוף בקלות ולסמן מטרות חדשות.

sponge

קרדיט: busytoddler

12. דוכן לימונדה בשכונה

סוחטים ביחד לימונים, מוסיפים מי סוכר, מים קרים וקרח ויוצאים החוצה למכור לימונדה. גם פעילות משפחתית ועל הדרך אפשר ללמוד על המשמעות של עבודה וכסף. והי, אחר כך הם יוכלו לקנות משהו לעצמם בכסף שהרוויחו!

Lemonade

13. צבע ששווה להחמיץ

ממלאים שקית עם פס סגירה, בשליש כוס חומץ ובשתי כפות גיר צבעוני מרוסק. מוודאים שהשקית אטומה היטב ורואים איך הצבע "מתפוצץ" בתוכה!

Soda

קרדיט: growingajeweledrose

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


4 + 1 =

יש לעשות את הפעולת חשבון