הטיול שאתם חייבים לסמן עליו וי בסוכות | הורים בכיף

הטיול שאתם חייבים לסמן עליו וי בסוכות

קבלו את טיול סוכות האולטימטיבי: מסלול שהוא גם קליל, גם יפיפה וגם כזה שתוכלו להגיד עליו "כזה עוד לא עשיתי". אלא אם אתם בוגרי קוסטה ריקה. נעה חיפשה מסלול שגם ילדים חצי מפונקים ייהנו ללכת בו וחזרה עם בשורות טובות: הגשרים התלויים בפארק נשר

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

לפני חצי שנה עשינו את הטעות עם בן 2.5 ובת 5.5. הגענו לשלט הכניסה לפארק, עברנו את גן המשחקים ויצאנו למסלול נחל קטיע. זה כלל טיפוס, אבנים גדולות וטמפרטורות גבוהות – לילדים היה קשה והם הקפידו להזכיר לנו את זה לאורך כל הדרך. בסוף נשברנו וחזרנו הביתה. עוד באותו יום גילינו שיש מסלול נוסף, קצר ופשוט יותר שמוביל ל"גשרים התלויים", אבל היינו צריכים כמה חודשים כדי להירגע מהחוויה הקודמת.
והנה אוקטובר הגיע עם חוויה מתקנת, ולמי שמחפש את הטיול המושלם עם קטנטנים, זה הולך ככה: כותבים "פארק נשר" בוויז וכשתגיעו לחניה עם השלט הזה, תדעו שאתם במקום הנכון.

 

שלט
לא(!) יורדים במדרגות למטה (אלא אם יש לכן ילדים גדולים יותר, או שבני השנתיים שלכם אוכלים בולדרים לארוחת בוקר), אלא ממשיכים ישר עם החניה, בשביל הזה:

 

טבע
אחרי הליכה נעימה של כחצי שעה (כן, כן, בקצב של ילדים) בשביל מוצל חלקית…

 

מטיילים בטבע
יתגלו "הגשרים התלויים"!

 

מטיילים בטבע
שני גשרים שכאילו תלויים מעל הנוף המהמם של אזור נשר. מספיק ארוכים כדי לחוות את החוויה ומספיק מרגישים בטוחים ונוחים להליכה, כדי שילדים שאמרו שהם מפחדים ישכחו מזה ברגע שעשו את הצעד הראשון על הגשר.

 

מטיילים בטבעמטיילים בטבע

 

כשעוברים על הגשר הראשון, רואים ממרחק את הגשר השני. הוא לא באמת רחוק.

 

מטיילים בטבע
גם מי שילך מ"דרך אורי" המאתגרת יגיע לאותם הגשרים. אבל רואים את שתי הדמויות עם התיקים? לצערי אנחנו לא נראים ככה.

 

שלט
המסלול מעגלי ועכשיו, משחזרתם לנקודת המוצא, כן אפשר לרדת במדרגות לגן המשחקים (לייק על המתקנים המגוונים), לעשות פיקניק (יש שולחנות) ולתת לקטנטנים להתאמן על מה שהם למדו לפני רגע בגשרים התלויים (במתקנים שלהם קשה יותר!)

 

גן משחקיםגן משחקים

 

 

לסיכום: טיול מושלם למשפחה עם קטנטנים, שמשאיר את ההורים עם חשק להמשיך לטייל ואת הילדים עם חוויה בלתי נשכחת. ואם נצליח לעשות את "דרך אורי" כולה בעתיד? זה תלוי.

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


− 1 = 5

יש לעשות את הפעולת חשבון