להוריד את הסוכר | הורים בכיף

להוריד את הסוכר

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

תמונה של תינוק

צריכת סוכר בקרב ילדים היא כבר מגיפה בעשורים האחרונים. גוף האדם נועד לחבב דברי מתיקה, חלב האם שהתינוק יונק בהנאה היא רק עדות אחת לכך ופירות מתוקים שידרו לאדם מימי ראשית האנושות שהפרי הבשל והמתוק על העץ מוכן לאכילה. צריכת סוכר מוגברת בקרב ילדים היא תופעה רווחת בקרב ילדים, הם מוקפים מתוק מכל עבר. הגבלה רק לממתק אחד לאחר הארוחה לא תספיק, משקאות ממותקים מכילים בערך 7 כפיות סוכר בכוס וכשלושים כפיות סוכר בבקבוק של ליטר וחצי משקה! כך שלמנוע ממתק מהזאטוט מצד אחד ולתת לו ללגום שתי כוסות קולה עם הארוחה מצד שני זה פשוט בזבוז אנרגיה.

סוכר גורם לעליה מהירה של רמת הסוכר בדם אך לאחריה גם לצניחה מהירה שעלולה לגרום לתחושת עייפות ולקושי בריכוז. כאשר הילד צורך בבת אחת פחמימות שמתפרקות במהירות – כמו שתיה מתוקה או ממתקים רמת הסוכר בדמו עולה באופן גבוה, מצב הגורם ללגוף הילד להגיב באופן מסוכן על ידי הפרשת אינסולין גבוהה שרשרת תהליכים הגורמת לירידת סוכר, נפילת אנרגיה ועייפות.

אז מה קיבלנו? מעגל קסמים שבו הילד רוצה לאכול עוד סוכר כדי לצאת מהתחושה הלא נעימה הזו ולגלים של עייפות וחוסר ריכוז מצד אחד ועירנות מוגברת ואנרגתית מצד שני. יש להוריד את כמות הסוכר שהילד צורך לאט ובמתינות, אחרת כל משקה וכל מאכל לא יערבו לחיכו ויהיו לו תפלים, עברו למוצרים שהוא מכיר ואוהב, אך כאלו שהם מופחתי סוכר, טעמו ישתנה אט אט וכך גם תזונתו.

בימים אלה אנו מסמנים שנה למהפכת "המצפן התזונתי", המציג חשיבה חדשה על צריכת המזון שלנו. אנחנו מאמינים כי אם מפחיתים במלח ובסוכר מרוויחים יותר בריאות. . בהתאם לכך אנחנו מציגים בפניך את המוצר האחרון מבית "המצפן התזונתי" – יופלה שטוזים מופחת סוכר. הפחתה של 15% סוכר מוסף ביופלה שטוזים גבינות ממותקות, 17% סוכר מוסף ביופלה שטוזים גבינות מוקצפות והפחכה של 10% סוכר מוסף ביופלונים.

רוצים לתת לקטנטן שלכם יופלה שטוזים מופחת סוכר? מוזמנים לעקוב בעמוד הפייסבוק, להשתתף בפעילות ואולי לזכות. בנוסף, אתם מוזמנים ללחוץ כאן לקבלת קופון למוצרי שטוזים מופחת סוכר ב25% הנחה!

יופלה שטוזים

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


3 − = 1

יש לעשות את הפעולת חשבון