מה לעשות עם הילדים בפסח: רשימת אטרקציות בחינם | הורים בכיף

מה לעשות עם הילדים בפסח: רשימת אטרקציות בחינם

עבור הרבה הורים פסח מרגיש כמו בחג בו יצאנו מחירות לעבדות. לא, לא התבלבלתי. חופש שנדמה כמו חודשים ממערכת החינוך, עם הרבה פחות ימים של חופשה מהעבודה, והנה, אנחנו על סף קריסה. ואם לא די בכך, צריך גם למצוא דרכים לעניין אותם במהלך כל החופש הזה. שלא לדבר על כמה זה הולך לעלות...

18/04/2016
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

אז בייביסיטר אנחנו לא עושים, אבל בזה, אנחנו דווקא יכולים לעזור. הכנו עבורכם רשימה של פעילויות זולות וכייפיות ברחבי הארץ במיוחד עבורכם. קחו נשימה ונסו להנות מזה כמה שאפשר ☺

פסטיבל ליברטי באגם מונופורט

פסטיבל פיסול ויצירה שיכלול ים של הפעלות, תאטרוני רחוב, יריד אוכל ומופעי קוסמות. בין השאר יוצג במקום מיצג בלונאי ענק בגובה 20 מטר המורכב מ30,000 בלונים היוצרים יחד את סמל השלום והחופש. הלא הוא היונה. הפסטיבל יתקיים לאורך היום במהלך ה24-26 לאפריל. הכניסה חופשית.

_¬___ץ___פ 1 - _____ק _נ_ע_¥ ___ץ___ץ___ץ_ר ___¿_ף_ש_ר ___£___פ ___¿_ס_ש_ר

קרדיט תמונה: שלמה שרביט

בעקבות הנביא שמואל

מפארק נבי סמואל, הרי הוא הנביא שמואל, יוציא מרכז המטיילים "ראשית ירושלים" סיורים חינמיים בעקבות הנביא שמואל, אשר יספרו את סיפורו ויעשירו את עולם התוכן של הילדים עם חוויות מעולם התנ"ך. הסיורים חינמיים ויצאו ממרכז המבקרים בשעות 11:00, 14:00 ו16:30 בתאריכים ה26-27.4. אין צורך בהרשמה מוקדמת, רק להגיע.

פסטיבל הצגות בשער הצפון

שער הצפון אשר במתחם איקאה, יארח בכל יום בין ה24-27.4 בשעה 12:00 את הצגות הילדים "ילד פלא" ודלת הקסמים המבוצעות על ידי כוכבי הילדים עמרי והפיה יעל וסשב גרישקוב וכנרת לימוני. ההצגות מבוססות על שיריהם של המשוררים הישראלים המוכרים שכולנו אוהבים קובי אושרת ונורית הירש. איכות. ובחינם.

_¬___ץ___פ 2- _____ר_ש_ס_£ _פ___ע_ץ_¬ _ש_£_ף_ש_¥ _____¿ _פ_____ץ_ƒ - ___¿_ף_ש_ר _ס_¿_£_ש___¿

קרדיט תמונה: ברלינר

פסטיבל חושים בחוות התבלינים

פסטיבל החושים נפתח זו השנה החמישית בחוות התבלינים שבחצור הגלילית. גם השנה יוכלו הילדים להנות וללמוד מחוויות הסובבות את עולם החושים כגון סדנאות, סיורים בשדות התבלינים, הצגות ילדים ועוד. מרבית הפעילויות בחינם, השאר בתשלום סימלי. הפסטיבל מתקיים בין ה23-30.4.

_¬___ץ___פ 3 - _____ק _ק_ץ_ץ_¬ _פ_¬_ס_£_ש___ש_¥

נחל כזיב

אל אחת מהנקודות היפות ביותר לטיול באזור הגליל נחסמה לאחרונה הגישה מטעמי בטיחות וכיום, הירידה אל נחל כזיו כוללת מסלול ארוך ובלתי מותאם למשפחות בן 3 קילומטרים. לכבוד חג הפסח, בשיתוף פעולה של הקרן לאוצרות הגליל ורשות הטבע והגנים, יוצעו למטיילים שאטלים מיוחדים שיחסכו מן המשפחות את הירידה במסלול הארוך ויביאו אותן ישר אל המסלול המותאם למשפחות. התענוג כמובן בחינם.

_¬___ץ___פ 4 - _____ק ___ק_£ _¢_צ_ש_ס - ___¿_ף_ש_ר _ע_£_ץ_צ___ƒ

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


6 − 3 =

יש לעשות את הפעולת חשבון