מרטיבים את הקיץ: 8 רעיונות מנצחים למשחקי מים עם הילדים! | הורים בכיף

מרטיבים את הקיץ: 8 רעיונות מנצחים למשחקי מים עם הילדים!

09/07/2015
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

השילוב של חום, לחות וילדים בחופש גדול מזמינים פתרונות יצירתיים. במקום לקפוא כל היום במזגן מול הטלוויזיה והמחשב, צאו איתם החוצה ותתחילו להירטב! עמרי מגיש לכם משחקי מים שעושים הרבה כיף, בלי מאמץ ובזול. חשוב להדגיש שלא מדובר בהתפרעות עם צינור או ממטרות שפועלות רציף (חיסכון במים זה חשוב וסביבתי!), אלא ברעיונות חכמים שלא הולכים לייבש את הכינרת:

1. מלחמת בלוני צבע
אותו עיקרון כמו פיינטבול, רק עם בלוני מים מלאים במים עם צבעי מאכל. ממלאים בלונים בשני צבעים, מתחלקים לקבוצות, ויוצאים לקרב. יאללה מלחמה!

2. משתוללים עם קצף

חושבים שקצף גילוח זה לא לילדים? תחשבו שוב! מתמרחים בכל הלבן הזה מכף רגל ועד ראש והכיף כבר מגיע מעצמו J רק להיזהר שלא ייכנס לעיניים. ליצירתיים במיוחד אפשר לערבב את הקצף עם קצת צבע, הנאה מובטחת!

 

3. מתגלשים על ניילון!

שעות של הנאה וכל מה שצריך הוא רצועת ניילון עבה (בכל חנות לחומרי בניין יש. סביבות 5 שקלים למטר) וקצת סבון. פורשים על דשא משופע, מרטיבים, ומתגלשים!

 

4. מסירות האימה 

ממלאים בלון רגיל במים ומתחילים להתמסר. מי שיתפוס או יזרוק חזק מדי יגלה שבלונים מלאי מים מתפוצצים בקלות ויזכה במקלחת קרה!

5. מלחמת רובי מים עם מטרות

מדביקים נייר מגבת על פרקי הידיים, במרכז החולצה, על הגב ועל המצח. מתחמשים ברובי מים מלאים. האחרון שנשאר עם נייר כלשהו יבש לגמרי מנצח.

 

6. אתגר הקרח 

בתוך כוסות חד פעמיות מניחים צעצועים קטנים (שאי אפשר להכניס לפה), ממלאים מים ומקפיאים. מי שיצליח לחלץ את הצעצוע שלו מהקרח מקבל אותו במתנה!

 

7. שטיפת ילדים

מכירים שטיפת מכוניות? אז אותו דבר רק עם ילדים. מכינים ספוגים גדולים, מגבים קטנים, מטליות ודליים ושוטפים אחד את השני בתורות כשאחד משחק את תפקיד השוטף והשני את תפקיד האוטו. תזכירו להם להפעיל מגבים.

8. וילהלם טל

רובה מים, תפוח על הראש, צריך להרחיב?

ילד עם תפוח על הראש

9. שתייה למרחקים ארוכים 

מתחלקים לזוגות ומנסים להשקות את בן הזוג מבקבוק בעל פיית ספורט. רק ממרחק שני מטר. ובהשפרצות. סביר שתשארו צמאים.

בשבוע הבא: משחקי מים לדביבונים!

סתאאאאם 😉

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


2 + 3 =

יש לעשות את הפעולת חשבון