מתכוננים לפורים: 6 תחפושות קלות להכנה עצמית בבית | הורים בכיף

מתכוננים לפורים: 6 תחפושות קלות להכנה עצמית בבית

29/02/2016
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

יש שני סוגים של הורים בעולם. אלו שזוכרים להזמין תחפושות לפורים באינטרנט כבר בראש השנה ויושבים רגועים רגל על רגל כרגע. ואלו שלא. או במקרה הכי טוב, הזמינו בתחילת פברואר וקוצצים ציפורניים האם דואר ישראל לא יאכזב את הילדים שלהם, רק הפעם (אל תצפו להרבה). במיוחד בשביל הסוג השני, שאני נמנה עימו, הלכנו וחיפשנו תחפושות קלות, מקסימות ומקוריות להכנה שיכולות להיות תחליף נהדר ומהיר לכל משבר, אפילו אלו מהסוג של ערב קודם (אבא אני לא רוצה את התחפושת הזוווווווווו!!!!).

תחפושת קופסת שוקולד:

אין פשוט מזה. שאלו את עצמכם מה החטיף החביב עליכם. קחו ארגז קרטון, חיתכו את אחד הצדדים הקצרים שלו בכדי שתוכלו להלבישו כמו שרוול על הילד. חיתכו מקום עבור הזרועות, וזהו כמעט סיימתם. כל מה שנשאר הוא לצבוע בצבע של החטיף ולצייר או להדביק את הלוגו. אה. ופרגנו לו בחטיף הזה בתיק או משהו. שלא יהיה רעב.

תחפושות

מקור: ivillage

 

תחפושת צוללן:

תחפושת חמודה שדורשת חליפת בגדים שחורים, משקפת, ושעה עבודה שלכם. מה עושים? צובעים שני בקבוקים תואמים באיזה צבע שרוצים. צבע גואש זרחני יתן תוצאות מהממות. מדביקים אותם יחד ואת שניהם יחד על לוח קרטון צבוע שחור. את הלוח ניתן להדביק לחולצה או לחבר כמו תרמיל בעזרת רצועות או חוטים. המהדרין גם יכינו או ילבישו סנפירים.

תחפושת

מקור: custume-works

 

תחפושת שקית תה:

כל מה שצריך הוא ציפית לבנה ישנה וחוט לבן. חותכים חורים עבור הראש והזרועות בצידה הסגור של הציפית. מדפיסים או מציירים סמל של חברת תה מוכרת, או אחת שהמצאתם ומחברים (אפשר באמצעות שדכן) לחוט. את החוט ניתן לחבר אל פנים הציפית ולהוציא מהפתח שחתכתם עבור הראש. מי שרוצה יכול להשתמש בכיס הפנימי של הציפית ולמלא אותו בעלים יבשים (ולסגור גם אותו באמצעות שדכן פשוט).

תחפושת

מקור: pinterest

 

תחפושת עכביש:

מה צריך: בגדים שחורים, כפפות שחורות, משקפי שמש, שני זוגות גרביים שחורים ארוכים, קצת חומר מילוי וחוט דייג. ממלאים את הגרביים בחומר המילוי (אקרילן יעבוד) ותופרים את הצד הפתוח שלהם אל צידי החולצה, שתי גרביים מכל צד. תופרים חוט דיג לכל שרוול ומשחילים דרך קצות הגרביים בכל צד של החולצה תוך שמירה על מרווחים אחידים כך שכשהיד תתרומם היא תרים איתה את שתי הזרועות הנוספות שיצרתם. גרביים ונעלים שחורות ישלימו את הלוק הכולל.

תחפושת

מקור: pettyprovidence

 

תחפושת לגו:

אין קל מזה. לוקחים ארגז קרטון. חותכים לו את הגב וחורים לראש ולזרועות וצובעים בצבע הלגו המועדף. בחזית הקופסא מדביקים גביעי קוטג' או שטוזים (בהתאם לפרופורציות הלגו שאתם מכינים) וצובעים גם אותן. זהו סיימתם. תודו שהיה קל.

תחפושת

מקור:cristalandcomp

 

תחפושת איש חלל:

כל מה שצריך הוא חליפת בגדים עתידנית. אם אין כזו, אפשר להכין אחת עם חליפת בגדים לבנה ודאקט טייפ או נייר כסף. עבור הטילים תצטרכו שני גלילי פרינגלס, שני כובעי מסיבה, שני פקקי שעם וספריי צבע כסף. מדביקים את הכובעים על הגלילים ולאחר מכן מדביקים את לאחד הגלילים את פקקי השעם ואת הגליל השני אל צידם השני של הפקקים כך שהם יוצרים מרווח ביניהם. את כל הקונסטרוקציה צובעים בספריי הצבע. המשקיעים מוזמנים להוסיף גזרי בדים כתומים וצהובים לאפקט הלהבה (אפשר להשתמש בלבד או אלבד).

תחפושת

מקור: realsimple

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


+ 5 = 11

יש לעשות את הפעולת חשבון