פעילויות בחינם עם הילדים לט"ו בשבט | הורים בכיף

פעילויות בחינם עם הילדים לט"ו בשבט

ראש השנה לאילנות בא עלינו לטובה ואיתו שלל אירועים ופעילויות בחינם, או ממש בזול. שתילת רקפות, הצגה על עצים, חגיגת נטיעות בפארק הצפרות, סיור בפארק בוטני ואפילו סדנת בישול! ט"ו בשבט שמח :)

21/01/2016
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

אם יש לכם גינה, שתילת כמה פרחים או ירקות תמיד יכולה להוות פעילות נחמדה וגם פעילויות יצירה יכולות להיות מהנות, אבל אם הנה מספר פעילויות מחוץ לבית אליהן ניתן להגיע עם הילדים, בחינם או ממשש בזול!

1. פארק הצפרות

ביום שישי ה29.1 יזמין הפארק את תושבי העיר והנופשים לחגיגת נטיעות נהדרת לעצים אשר ישמשו בתורם את הציפורים הנודדות בהגיען לישראל כתחנת מעבר פעמיים בשנה. הפעילות בחינם ומתחילה בשעה 10:00

שלטים

2. נטיעה תחת קורת גג

מתחם B CENTER בכפר סבא הירוקה מזמין את כולכם למגוון פעילויות ברוח החג כשבראשן נטיעה, בלי לפחד מפגעי מזג האוויר, בתוך המתחם עצמו! הילדים יטעו את השתילים בתוך עציצים ויוכלו לקחתם עימם הביתה. הפעילות בחינם ותתקיים ביום שני ה25.1 לאורך היום.

3. מרכז השמן והזית

ממוקם למרגלות אמת המים העתיקה, משתרע על חמישה דונם של טבע, כרמי זית וגפן וחצר ארכיאולוגית עתיקה בו תתקיים לקראת ט"ו סיורים מודרכים  מלווים בנטיעות, הסברים וסיפורים גליליים נפלאים. מיום ראשון, 24.1.16, ועד יום ראשון, 1.2.16. בהרשמה מראש בלבד (077-9964569), ובעלות של 25 שקלים  במושב רגבה.

טבע

4. הפארק הבוטני

עוד פעילות חינמית לתושבי אילת, הפעם בפארק הבוטני של העיר אליו יוזמנו כל החפצים להגיע לאירוע נטיעות בחינם הכולל הדרכות וסיורים של מדריכי החברה להגנת הטבע. הפעילות תתקיים בשבת ה30.1 ותחל בשעה 10:00

הגן הבוטני

5. שיעורי בישול

בימי שבת ה23.1 וה30.1 יתקיימו סיורי נטיעות בחוות התבלינים שבבית לחם הגלילית. בין הסיורים יוזמנו המבקרים להשתתף גם בסדנאות בישול שילמדו את המשתתפים להכין מנות טעימות וכייפיות. הפעילויות המפורטות כאן הינן בחינם לגמרי. במרכז עצמו פעילויות נוספות בתשלום.

6. הצגה

קניון עופר סירקין בפתח תקווה מזמין אתכם לראות את ההצגה "העץ של ציפי" העוסקת בערכי חג הט"ו בשבט. ההצגה תתקיים ביום שלישי ה26.1 ותתחיל בשעה 17:30. הכניסה חופשית!

ציור

7. שתילת רקפות

העמותה לתיירות כרמלים מזמינה אתכם לחווית שתילת רקפות בכרמל. מוזמנים לעזור לצמח המוגן והיפיפה הזה לבסס את אחיזתו בארצנו ולהגיע בימי שבת ה23.1 וה30.1 בשעה 10:00 לכניסה לקיבוץ אורן. ההשתתפות חינם עד גיל 4 ובתשלום של 30 ₪ מעליו. מותנה בהרשמה מראש בטלפון 04-9841114
מטיילים בטבע

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


1 + = 2

יש לעשות את הפעולת חשבון