13 סידורי שולחן לראש השנה שהילדים יכינו | הורים בכיף

13 סידורי שולחן לראש השנה שהילדים יכינו

לא תאמינו איך אפשר לקשט את שולחן ראש השנה לגמרי בעצמכם! הילדים ישמחו להשתלב בהכנת סידור השולחן ויהיו גאים במיוחד כשהדודה הרחוקה תשאל - מי הכין את הקישוט המדהים הזה?!

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1. חתום בתפוח
רעיון מהמם שהילדים מאוד יאהבו להכין! חותכים תפוח לשניים ואת כל אחד מהחצאים טובלים בצבע אחר- אחד בירוק ואחד באדום. אחר כך משתמשים בהם כמו חותמת מעל מפיות בד לבנות ומקשטים את הצלחת של כל אורח. הנה הוראות בתמונות.

Napkin2קרדיט: busyinbrooklyn

2. שנה של פריחה
בקבוקי משקה שטוזים יכולים לשמש כאגרטלים קטנים ומקסימים לקישוט השולחן. מניחים מעט פרחים בתוך כל בקבוק ושמים ליד כל כוס יין.

Shtuz

ואפשר גם כאגרטל אחד מלא יותר במרכז השולחן:

Shtuz2

3. קרוב לצלחת
את התפוח התלת מימדי הזה יוצרים מגזירת של שני תפוחים ירוקים כשבכל אחד מהם חורצים פס. מרכיבים אחד על השני ואפשר לשים על צלחת של כל אורח ואורחת בצירוף השם שלהם.

Apple2

קרדיט: fabdiy

4. שופר מנייר
אוריגאמי של שופר יכול להיות אחלה קישוט סימבולי לחג. איך מכינים את הקיפול עצמו? זה די פשוט: ככה.

Shofar

קרדיט: biblebeltbalabusta

5. שנה דבש
את ראנר הכוורת הזה מכינים בעזרת ספוג משושה שטובלים בצבע זהוב. כאן תראו איך מניחים אותו על המפה.

Bee

קרדיט: celebrations

6. שנה שברכות טובות מקופלות בה
אחד הדברים שילדים הכי אוהבים זה לעשות בדיוק מה שהמבוגרים עושים. וכך הושבתי את שניהם מולי, כל אחד עם מפית בד: אני עושה קיפול מלמעלה והם אחרי, מוסיפה קיפול מהצד והם חוזרים אחרי הקיפול. אפשר גם להדפיס להם את הוראות הקיפול ושהם ינסו בעצמם.

Napkin

קרדיט: rusticweddingchic

7. ממתק של שנה
נראה את הילד שלא ירצה לעזור בהכנת הקישוט הדקורטיבי הזה. שמורכב מאגרטל שקוף, פרחים ו…סוכריות!

Candy

קרדיט: joyofkosher

8. יין ישמח שולחן
מורידים את התויות מבקבוקי יין ומציירים עליהם בטושים מתאימים, סמלים ברוח החג. כשהם מוכנים אפשר להשתמש בהם במקום קנקני מים.

Wine

קרדיט: creativejewishmom

9. בפרוס החג
הנה קישוט שדורש קצת יותר עבודה, אבל כשמדובר בפעילות שעושים עם הילדים, יכול להיות שזו דווקא תהיה המועדפת. מקפלים דף לצורה הרצויה (למשל תפוח כמו בתמונה), אחר כך מקפלים דפים נוספים ומדביקים אותם אחד לשני כמו אקורדיון. את העלה מכניסים באמצע וכאן רואים איך עושים את זה בדיוק.

Apple

קרדיט: kraftingkreations

10. רימונים מזהב
הילדים לא יאמינו כשתרשו להם לרסס רימונים בספריי זהב. כמובן שעושים את זה יחד ובזהירות. לטעמי יהיה יפה יותר לרסס רק שניים ולשלב בצלחת שכולה רימונים אדומים "רגילים".

Pomgranade

קרדיט: domino

11. קישוטים על קצה המזלג
הרעיון של לקשט מזלג בצורה כזו כל כך פשוט וכל כך יפה שלא ברור איך לא חשבנו על זה קודם. אפשר לתקוע במזלג רימון, תפוח, דבורה או כל אלמנט אחר מנייר שמתאים לחג, ואפשר גם לשלב את שמות האורחים לפי סדר הישיבה

Fork

קרדיט: welke

12. דבש בתפוח
גם קישוט מהמם לשולחן וגם שימושי לאכילת התפוח בדבש המסורתי. הילדים יכולים לעזור בריקון התוכן של התפוח, במריחת מיץ לימון בפנים ובמילוי הדבש.

Apple_honey

קרדיט: marthastewart

13. תפוחים צלולים
אפשר לעשות כל כך הרבה דברים עם תפוחים יפים. למשל למלא באגרטל שקוף, להוסיף מים ופרחים. יש עוד הרבה רעיונות מעלפים לעשות עם תפוחים כאן

Vase1קרדיט: decor4all

 

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


+ 6 = 15

יש לעשות את הפעולת חשבון