5 טיפים לרכיבה על אופניים + בונוס | הורים בכיף

5 טיפים לרכיבה על אופניים + בונוס

ב-22.11 חל יום הרכיבה הבינלאומי וזה קורה בתזמון מדהים עם המעבר הפרטי שלנו בבית מרכיבה על גלגלי עזר, לרכיבה חופשית. אז איך עושים את זה? זה כמו לרכב על אופניים :) קודם כל חובשים קסדה על הראש, אפשר גם להצטייד במגיני ברך אם אתם בקטע, והנה כמה טיפים:

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1. צעד ראשון באיזון

לבת ה-6 שלי היה מגוון של בימבות וקורקינט, אבל איכשהו לא אופני איזון. במקרה הזה, הקטן זכה. וכשאני רואה איך הוא שומר על הבאלאנס בצורה מושלמת על אופני איזון, אני יודעת כמה קל יהיה לו לעבור לאופני פדלים. אז בתור התחלה, אם גם לכם יש קטנטנים בבית, מומלץ בחום.

ילד רוכב על אופניים

 

2. שטח פנוי

רכשתם אופניים רגילים ואתם מוכנים לצאת לדרך? בדקו את השטח. הכי כדאי לצאת לפארק או למגרש חניה פנוי, מקום שבו לקטנים יהיה מספיק ספייס ובטחון לא להיתקע באף אחד ולא להיות מופתעים מאף אחד.

ילד רוכב על אופניים

 

3. אופניים על מקל

כאמור, הגדולה לא זכתה לשיעור מקדים באיזון, כך שקפצנו איתה ישר למים. רק ביבשה. השתמשנו במקל סבא שתקענו מאחורי הסבל ושימשו כמו המוט של אופני סטריידר למיניהם. החזקנו במוט כדי לייצב את האופניים בזמן שהיא התחילה את הרכיבה וכדי לא להיות בסמוך אליה – לא להפריע. זה לא חובה כמובן, אבל הרבה יותר נוח מלהחזיק להם את הכידון ולהתכופף.

אופניים

 

4. כמה שיותר מהר, יותר קל

עם מקל או בלי, תנעלו נעליים נוחות כי אתם הולכים לרוץ. וכשאתם דוחפים אותם עם האופניים קדימה- כמה שיותר מהר, יהיה להם יותר קל. ככה האופניים בעצמן שומרות על איזון.

אבא עוזר לילד לרכוב על אופניים

 

5. להוריד את הפדלים

בסרטון החמוד הזה תראו איך פשוט מפרקים את הפדלים לאופניים הרגילים וכך לומדים לרכב על אותו זוג אופניים בקלות. בשלב הראשון, הן ממש משמשות כאופני האיזון שתיארתי בסעיף 1.

 

6. והנה הבונוס!

חשבתם שקשה לרכב על אופניים עם פדלים? בואו תראו 7 "כלי רכב" שאפילו הם שכחו שהם אופניים:

 

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


1 + 1 =

יש לעשות את הפעולת חשבון