7 גאדג'טים שיעשו שמח לילד בשבוע הראשון של הגן | הורים בכיף

7 גאדג'טים שיעשו שמח לילד בשבוע הראשון של הגן

איך לעשות את הימים הראשונים בגן קלים יותר עבור הילדים? תיקים שמחים, בקבוקים עם טריק, תיבת אוכל עם השם שלהם ועוד אביזרים שיעשו לקטנטנים שמח בתקופה הכי מאתגרת עבורם

01/09/2015
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

רגע לפני החזרה לגנים, או אולי אפילו ההליכה המרגשת לגן בפעם הראשונה, אנחנו תמיד שואלים את עצמנו איך אנחנו יכולים לעשות את זה קל יותר עבורם. כולנו יודעים שילד שהולך לגן בפעם הראשונה צריך תקופת הסתגלות מסויימת. גם מעבר בין גן לגן זו חוויה לא פשוטה עבורם, ואפילו "סתם" לחזור מהחופש הגדול זה עניין לא פשוט.

אז מה אפשר לעשות כדי לסייע להם, אפילו במעט? לשלוח אותם אל החוויה הזו מאובזרים בדברים שיכולים לשמח קצת ולהעלות חיוך על הפנים. הנה כמה הצעות :)

1. תיבת אוכל מיוחדת

כזו שיכולה להיות גם חלק ממשחק דימיון או אמיתי. תיבת אוכל שכיף להוציא ואפילו מחכים להפגש איתה בארוחת 10. למשל קופסת הלגו הזו שהיא ללא ספק מגניבה מספיק גם למבוגרים, אבל תלהיב את הילדים וגם תסחט קצת מחמאות עבור הגוזל שלכם.

תיבת אוכל מלגו

2. הדפס שם על תיק האוכל

עוד דרך לגרום להם להרגיש קצת יותר בבית וקצת יותר מיוחדים, במיוחד אם הם כבר מזהים את שמם, היא לייצר עבורם סדרת מוצרים הנושאים את השם הפרטי שלהם ומגיעים בנושא שהם אוהבים. ואם כבר דיברנו על קופסאות אוכל, אז הנה אחת כזו לדוגמה בנושא פיראטים. יש גם מחברות, מדבקות תיקים ועוד שיכולים להצטרף לחגיגה הזו.

קופסאות עם שמות3. סנדוויץ' בצורות!

ומה שמים בתוך קופסת האוכל? אפשר לקלף ירקות ולשים סנדוויץ, זה נכון. אבל מה יותר כיף מלפתוח את תיבת האוכל ולגלות שם דברים מגניבים באמת! נאמר משקה שטוזים עם קשית או סנדוויץ' מעוצב שנחתך בצורות מיוחדות כמו עם החותכן הזה למשל
סנדוייץ'

4. גזר מחודד

ואם כבר דיברנו על אוכל, ילדים שלא אוהבים ירקות עשויים להתלהב קצת יותר אם נגיש להם את הירקות בצורה קצת שונה. תארו לכם כמה כיף זה לפתוח את קופסת האוכל שלך ולגלות שם ערימת חידודי גזר לצד גזרון מחודד? יש כאלו גם לירקות אחרים, למי שמעוניין בסדרה כולה.

 

 

גזר5. בקבוקים מיוחדים

עוד עניין שיכול להיות כייף גדול הוא בקבוק המים. יש בקבוקים מכל המינים, בגדלים שונים ומיתוגים שונים. הרבה מהם מאוד כיפים. ויש גם שקית מים. כן כן, שמעתם נכון. לצאת מהקופסא זה תמיד נחמד וחווייתי, גם כשאתה בן 3…

בקבוק שקית

6. בקבוק שומר קור

ואם אנחנו בעולם הבקבוקים, במיוחד לילדים שחייבים שהמים שלהם יהיו קרים כשהם שותים אותם (יש לי שניים כאלו) המציאו בקבוק עם מנגנון קירור פנימי. מקפיאים בלילה והוא שומר את המים קרים לאורך היום. בהחלט עשוי להפוך את עניין השתייה לנעים יותר עבורם.

בקבוק קר

 

7. תיק מדליק!

וכמובן שכל הדברים האלו יכולים להכנס לתיק רגיל, או לתיק שיכול להיות גם חבר לחבק כשעצוב, או לייצר חוויה בדרך אל הגן. או שניהם! תיק שהוא גם ארנבון וגם מתגלגל כמו טרולי עבור הילדים לטייל איתו עשוי להפוך את כל נושא היציאה מהבית בבוקר מקרב למשחק…

תיק ארנב

 

 

דרגו את הכתבה:

2 תגובות ל7 גאדג'טים שיעשו שמח לילד בשבוע הראשון של הגן

השאירו תגובה


9 + = 16

יש לעשות את הפעולת חשבון