9 עפיפונים מהממים שתכינו עם הילדים | הורים בכיף

9 עפיפונים מהממים שתכינו עם הילדים

יום העפיפונים הבינלאומי שחל ב-8.2, הוא סיבה ממש טובה לצאת מהבית ולבדוק את יכולות התעופה המשפחתיות. מסתבר שאפשר להכין עפיפונים מקוריים ויפים ממש בקלות, ביחד עם הילדים, ואספנו הוראות הכנה לכמה כאלה כאן. יש לכם רעיונות לעפיפונים יפים ומקוריים משלכם? עופו על זה (ושלחו תמונה!), כי הגבול הוא בשמיים

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1. עפיפון פירמידה

לא תאמינו שהעפיפון המדהים הזה בנוי מקשים! אספו לעצמכם את כל החומרים: מספריים, 2 דפי טישיו, חוט דק, קשים, סלוטייפ, עפרון, סרגל, דף טיוטא. וכאן בתמונות תראו איך יוצרים עפיפון תלת מימדי מדהים.

עפיפון פירמידה

קרדיט: neverlandnook

2. דג זהב מעופף

מצפים גליל נייר טואלט בנייר קרפ כתום, מדביקים שוונצים כזנבות ומוסיפים עיניים. קושרים חוט בשני חורים שיצרתם בצדדים, ושיהיה מספיק ארוך כדי שתוכלו להעיף. הנה ההוראות גם בתמונות.

עפיפון דמוי דג זהב

קרדיט: rusticremnants

3. ממחזרים עפיפון

מקשטים שקית נייר במדבקות, ציורים וכל מה שבא לכם, כולל שוונצים. עושים חור בתחתית, מכניסים מקל לקקן קשור בחוט לתוך השקית, כמו בתמונה, מושכים את החוט החוצה ויוצאים להעיף!

עפיפון  ממוחזר

קרדיט: lovelycommotion

4. פרפר מעופף

מתכננים את הצורה הרצויה – פרפר, פרח וכו' (הצעות והוראות כאן) לוקחים חוט נצרים, כזה שקולעים ממנו סלים, מכופפים לצורה הרצויה וקושרים בחוט דק. גוזרים נייר דק לפי הצורה ומדביקים בדבק סטיק. מקשטים, קושרים חוט ארוך ומעיפים!

עפיפון דמוי פרפר

קרדיט: blog.giddygiddy

5. עפיפון ממוחזר

גם יצירה וגם שומרים על הסביבה. אז איך מכינים עפיפון מהמם משקית ניילון? תראו כאן בסרטון:

קרדיט: devineDiY

6. עפיפון בקלי קלות

אם אתם מחפשים עפיפון שאפשר להכין בקלות ובמהירות ומתאים במיוחד לקטנטנים, זה זה! מקפלים דף לשניים, משדכים כל קצה לאמצע ומשחילים חוט.

עפיפון ממוחזר

קרדיט: foodfunfamily

7. קופסת עפיפון

רוצים את העפיפון הכי יפה בשמיים? מסתבר שהוא לא מאוד מסובך להכנה. מרכיבים את המבנה ממוטות עץ דקיקים וקשים, מדביקים נייר דק וקושרים חוט דנטלי. הנה פירוט שלבי ההכנה בתמונות.

קופסת עפיפון

קרדיט: ehow

8. עפיפון חם מהתנור

תמיד ידעתם שאפשר להוציא עוד מנייר האפיה שלכם? צדקתם. אפשר לקשט אותו, להדביק על מוטות וליצור עפיפון מטריף. תראו כאן

עפיפון חם מהתנור

קרדיט: Handmadecharlotte

9. עפיפון קרוב לצלחת

גוזרים את החלק הפנימי של צלחת נייר, מקשטים ומדביקים סרטים צבעוניים יפים. כאן בתמונה הדביקו את התוצאה למקל עץ, אולי פתרון לימים שבהם הרוח חזקה מדי.

עפיפון קרוב לצלחת

קרדיט: kixcereal

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


− 8 = 1

יש לעשות את הפעולת חשבון