איך נכין את משלוח המנות הטוב ביותר | הורים בכיף

איך נכין את משלוח המנות הטוב ביותר

05/03/2015
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

עמרי מכין לנו משלוח מנות מושקע ולא דווקא מבחינה כספית

בשנים האחרונות התחילו שתי מגמות מקבילות וסותרות. מגמה ראשונה היא הקביעה הבלתי מתפשרת של מוסדות החינוך להגבלה מדוקדקת לרמת הבמב (יחיד של במבה, כל הזכויות שמורות ל'רמזור') על כל אירוע חברתי בו מוטלת על הילד (על מי אני עובד, בו מוטלת עלינו) לדאוג לכיבוד.

מצד שני הולכת וגוברת המגמה של להשקיע עד כדי הגזמה פראית בכל קבלת שבת/יום הולדת/בת מצווה וכו'. המצב היום הוא כזה שהורים מוצאים מאות שקלים על עוגות מטורפות בכל פעם שהילד הוא אבא שבת. וכשאני אומר הורים, אני מתכוון אני. כי זה כייף. לי. סורי הורים אחרים, לא התכוונתי.

כך או אחרת, אם אתם בצד שלי של העניינים, אתם בטח עומדים המומים ופעורי פה אל מול הדרישה למשלוח מנות הומוגני. בדרך כלל משתי סיבות, הראשונה, אתם כמוני, אוהבים להשקיע. השניה, איכשהו, לא ברור איך, תמיד בחלוקת משלוחי המנות הילד שלך הגיע עם משלוח שירד במרכבה רתומה לסוסי אש מהשמיים וחוזר עם משלוח שנראה כאילו מישהו מצא אותו בפח רגע לפני שנכנס לבית ספר.
אז רבותיי, יש פתרון! לשתי הבעיות.

נתחיל עם הפשוטה יותר, האכזבה של הילד מקבלת משלוח מעפן יכולה להפטר בקלות. איך? כשאתם מכינים משלוח מנות, תכינו שניים. דאגו שהשני יחכה בבית למקרה של אכזבה.
הבעיה הראשונה, גם היא ניתנת לפתרון. אם לא ניתן להשקיע בתכולה, נשקיע באריזה! כן כן, נגיש את אותה תכולה בדיוק אבל בדרך שתעיף לילד המקבל את הכובע (של הליצן) מהראש. הנה כמה רעיונות:
1. האנשה – רעיון מגניב לגמרי, פשוט לביצוע ומצריך בסך הכל שקית של עיניים זזות, טוש לא מחיק ומעט דבק. מה עושים? פשוט מאוד, מדביקים על כל אחד מהחטיפים זוג עיניים זזות ומציירים לו פרצוף מצחיק. זה יוצא ענק וכייפי. רק עשו לי טובה, שימו על אוזני ההמן ניילון נצמד או משהו קודם.
2. פרפרה – בהעדר מונח טוב יותר, פרפרה זה בדיוק כמו האנשה, רק לפרפרים. לטובת רעיון זה תזדקקו לנייר מדפסת רגיל, דבק ומעט טושים צבעוניים. מה עושים? מניחים כל חטיף על נייר ומציירים מסביבו כנפיים של פרפרים. מזיזים את החטיף, גוזרים את הכנפיים, צובעים, ומדביקים בחזרה. עובד גם עם כנפי מלאכים, נשרים ואפילו יתושים! אגב, ניתן לפרפר את משלוח המנות כולו כאשר סיימתם לארוז אותו.
3. מיתוג – בן10 הולך אצלכם חזק? אולי תותית? מתגו את משלוח המנות בהתאם! מה עושים? מדפיסים תמונות ממוזעות של השגעון התורן ומדביקים על החטיפים ועל משלוח המנות.
4. רעשן הניחושים – בכל משלוח מנות מבקשים גם להביא ממתקים "משוחררים", כאלו המגיעים בלי אריזה. אין ספק שמי שמבקש זאת, לא אוהב ממתקים. ובכל זאת, לימון ולימונדה. הרעיון הזה יהפוך את משלוח המנות שלכם לדבר הכי חם בעיר, אבל הוא דורש טיפה יותר השקעה. מוכנים?

צריכים:
• 4 גביעי שטוזים ריקים (אידיאלים בגלל הגודל)
• 3 סוגי קטניות או אורז
• דבק
• נייר מדפסת רגיל
• טוש

מה עושים?
• שמים בכל גביע שטוזים סוג אחד של קטניות
• שמים בגביע הרביעי את הממתק המשוחרר (במבה, עדשי שוקולד, טופי וכו')
• גוזרים ארבעה ריבועי נייר בגודל מכסה גביע השטוזים ומציירים סימן שאלה גדול ובולט על כל אחד מהם.
• מדביקים את מכסי הנייר שיצרתם כאשר את כולאים את המילוי בפנים.
• רצוי לחזק את המכסה עם מעט סלוטייפ.
• מוסיפים את משחק רעשני הניחוש למשלוח המנות ומאתגרים את הילד המקבל לנחש באיזה מהגביעים חבויים הממתקים לפני שהוא פותח.

דרגו את הכתבה:

תגובה אחת ל איך נכין את משלוח המנות הטוב ביותר

  1. מושלםםםם

השאירו תגובה


+ 5 = 11

יש לעשות את הפעולת חשבון