איך שטוזים אירגנו לקטנטן שלי יום הולדת | הורים בכיף

איך שטוזים אירגנו לקטנטן שלי יום הולדת

03/12/2014
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

כל שנה זה מגיע כמו שעון: יום ההולדת של הקטנטנים שלכם – וזה מרגש ומלחיץ כאחד. איך יוצאים מהלחץ ויוצרים בקלות יום הולדת מושלם? תנו לשטוזים לארגן את החגיגות במקומכם! 

אחד האירועים הכי משמעותיים ומשמחים עבור הקטנטנים שלכם הוא יום הולדתם. אתם לעומת זאת, עלולים לחוות בנוסף לאושר גם לחץ. מצד אחד אתם נפעמים מאיך שהילדים גדלו מהר, אך מצד שני הרצון ליצור עבורם יום מושלם עלול להיות מלחיץ.

שטוזים יצאו בפעילות מגניבה בימים האחרונים, בה אפשר לאחל ברכת יום הולדת לקטנטנים ולזכות ביום הולדת שטוזית. מה זה אומר? שהם מעניקים חגיגת יום הולדת שלמה ומטריפה מההתחלה ועד הסוף עבור 12 קטנטנים שהוריהם יזכו בפרס!

הם פרגנו לי בטעימה מתוך ההפקה הזו שכללה שולחן עמוס מוצרי יופלה שטוזים, 3 אנשי צוות מדהימים שעזרו בכל דבר אפשרי ובלונאי נהדר בשם צח מיראן. ביקשנו ממנו להתמקד בבלונים של צבי הנינג'ה והוא עמד בציפייה: מיראן יצר עבורנו צבי נינג'ה וחרבות עבור הילדים (וגם חיפושיות, שבלולים, צבים שאינם נינג'ות וכל דבר אחר שילדים ביקשו ממנו) ועשה זאת תוך כדי שהוא עובר בנעימים בין הילדים ומשתלב נהדר באירוע.

יום הולדת לקטנטנים הוא אירוע שאנחנו כמובן אוהבים לחגוג, אבל לפעמים אנחנו רק רוצים שכל האירוע יעבור בקלות, במהירות ובנעימים – והפרס הזה הוא פשוט זה! שיא ההנאה, שיא הכיף במינימום כאב ראש.

אם גם אתם רוצים, פשוט היכנסו לעמוד הפעילות והשתתפו. כדאי למהר, הפעילות מסתיימת בימים הקרובים.

עוגת יומהולדת

קוסם עם בלונים

הדלקת נרות על העוגה

הדלקת נרות על העוגה

דרגו את הכתבה:

תגובה אחת ל איך שטוזים אירגנו לקטנטן שלי יום הולדת

  1. שירה לידה בשנית רצתי לחגג לה יום הולדת בגיל 6 כי אבא שלה נפצה אין לי אפשרות לעשות יקר ושירה רוצה יום הולדת כי אפ פעם לא חחגתי לה יום הולדת בחוץ רק משהו קטן והיא רוצה עם כל הגן ולא מבינה שאין לי אפשרות לעשות לכל הגן כי אין כי זה הרבה כסף לכל הגן

השאירו תגובה


6 − 5 =

יש לעשות את הפעולת חשבון