איפה לעצור עם הילדים בדרך לאילת: אטרקציות בדרום לחופש פסח | הורים בכיף

איפה לעצור עם הילדים בדרך לאילת: אטרקציות בדרום לחופש פסח

חופש פסח של הקטנטנים כבר כאן, ואיתו גם החיפוש הבלתי פוסק אחרי אטרקציות מהנות להורים ולילדים. עמרי מביא נקודות שכיף לעצור בהן עם הילדים בין אם אתם בדרך לאילת, ובין אם סתם מחפשים אטרקציה חווייתית בדרום הארץ

18/04/2016
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1. צריף בן גוריון

לעצור בשדה בוקר זה האובייסט. כולנו עמדנו שם על הראש באיזה שהוא טיול של בית ספר או בתנועה או משהו. ועדיין, שווה עצירה. למה? טוב קודם כל כי מורשת, זה שאתם הייתם לא אומר שלילדים לא מגיע. אבל מעבר לזה גם כי הנוף מהמם. ואם זה לא מספיק אז כי נפתחו שם שלושה חדרים נוספים בנוסף להוא המיתולוגי וכעת ניתן לראות גם מוזאון קטן של חפצים מהתקופה, צריף בעל שולחנות פעילות ממוחשבים לילדים, סרט על המנהיג ומשפחתו ועוד חידושים רבים נוספים.

ילדים משחקים

2. חאן השיירות

קצת דרומית למנהיג האפי, מצוי לו חאן השיירות. אם עדיין לא התמזל מזלכם והילדים נרדמו, שווה לשקול שם עצירה לארוחת בוקר מפנקת או לארוחת חאפלה של ממש. אם את הסנדוויצ'ים הבאתם מהבית, תמיד אפשר לשקול טיול נעים לאוורור וחילוץ עצמות. אפשר עם או בלי הגמלים. כל אחד מה שהוא אוהב.

שיירת גמלים

3. חוות האנטילופות

לנוסעים מהכביש המקביל יש אפשרות לפגוש חיות מסוג שונה. אנטילופות. חוות האנטילופות מתהדרת בכינויי אפריקה הקטנה ומאפשרת סיורים ומפגשים עם החיות, בין השאר גם בתוך "תיבת נוח", ספינה גדולה הממוקמת בלב המדבר ומאכלסת שתי קומות של חיות מעניינות. במקום ניתן למצוא גם פינת ליטוף וכמובן סיורי ספארי.

אנטילופות

4. פארק יטבתה

פארק אתגרי וחווייתי חדש שנפתח ממש עכשיו ליד מתחם "מזנון יטבתה" הנוסטלגי. הפארק מספק הצצה אל חיי הקיבוץ והערבה ומציע התנסות במשחקי אנרגיה מתחדשת, סימולציות טיסה ועוד. הפארק כעת בהרצה לחודשי הפתיחה עד סוף אפריל ופועל במסגרת שעתית מקוצרת. שווה לבדוק את שעות הפתיחה מראש.

ילדים יושבים

5. בין לבין

אז עכשיו, כשיש איפה לעצור, אפשר לבנות על אוורור מידי פעם. אבל מה עושים בין לבין? ובכן, ערוץ בייבי השיק סדרה הכוללת 7 אפליקציות לגילאים הצעירים. כמובן, כדאי לפקח על זמן המסך אליו אנחנו חושפים את החבר'ה הצעירים, אך מעת לעת אפליקציות בכלל ואפליקציות מפתחות בפרט עשויות להיות אתנחתא מהנה עבור כולם. בין האפליקציות ניתן למצוא משחקי למידה עם דמויות הערוץ, שירים ראשונים, משחקי תינוקות, מילים ראשונות ועוד רבות.

תמונה

 

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


+ 4 = 12

יש לעשות את הפעולת חשבון