אל תנסו את זה בבית: 7 תחפושות ילדים שהשתבשו | הורים בכיף

אל תנסו את זה בבית: 7 תחפושות ילדים שהשתבשו

עם כל האהבה שלי להורים, לפעמים פורים מוציא מאיתנו יצירתיות מוטלת בספק, כזו שגורמת למתבונן מהצד לחשוב "מה לכל הרוחות הם חשבו לעצמם כשהם הגו את זה?". ולמרות הכל, מותר גם להודות, שזה בסוף די מצחיק. אז לטובת החיוך, אספנו לכם 7 תחפושות שייתכן ויגרמו ללובשיהן לנתק כל קשר עם מלבישיהם כשיגיעו לבגרות. אל תעשו את הטעויות האלו בעצמכם :)

10/03/2016
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1. תחפושת דארת' ויידר

עכשיו, כשאנחנו ממש רגעים ספורים אחרי מלחמת הכוכבים 7 ובדיוק יצאה מהאולפנים הבשורה כי מלחמת הכוכבים 8 יצא גם הוא בקרוב, אין ספק שהרבה הורים יפנקו בתחפושות סטאר וורס. ממש כמו ההורים האלו, שנורא רצו לפנק, אבל איך לומר, לא ממש התחשק להם להשקיע. אין ספק ששקית זבל סוגרת את הפינה מושלם.

תחפושת

מקור blazepress

2. תחפושת שירותים

אם ברצונכם לייצר לילדיכם יום שלא ישכחו לעולם, זו התחפושת הנכונה. לא כי זה יהיה יום טוב עבורם, אלא בעיקר כי בני כיתתם ימשיכו להזכיר להם אותו עוד שנים קדימה…

תחפושת

מקור costumefail

 

3. תחפושת ליצן

זה נכון שאנחנו כהורים ממלאים כל כך הרבה תפקידים בחיי הילדים שלנו, ובאמת שיש גבול למה שאפשר לצפות מאיתנו. אז להיות גם מאפרים מקצועיים? ובכן, אולי לא חייבים להיות מקצועיים, אבל בואו לפחות ננסה שלא לזרוע חרדה בליבותיהם של כל שאר הילדים בגן.

תחפושת

מקור blazepress

 

3. תחפושת אמממ… שקית זבל?

טוב, האמת היא שאנחנו יודעים שזהו בעצם ניסיון לתחפושת פוף. אבל אם לא נתייחס לרגע לעובדה ש"מי למען השם מתחפש לפוף?", אי אפשר להתעלם מהעובדה שההורים האלו נתנו ילדים שלהם לצאת מהבית כשהם לובשים תחפושת שנראית כמו שקית זבל. נותר רק לקוות שזה לא יום האיסוף.

תחפושות

מקור blazepress

 

5. תחפושת רובוטריק

ובכן, לפחות אנחנו חושבים שזה רובוטריק. או לפחות כך היה כתוב בתיאור התמונה. מה שבטוח הוא שהילד הזה לא יכול לגרום שום נזק לאף אחד עם הידיים שלו. לפחות לא עד שיצליח להפוך בחזרה לרכב. או רובוט. ההפך ממה שהוא עכשיו בכל אופן.

תחפושת

מקור phoenixnewtimes

 

6. תחפושת מדונה

ובכן, אם לא די בכך שהטרנד פס מן העולם, אני חושב שרבים מאיתנו יסכימו כי, ובכן, זה אינו צד האישיות המתאים ביותר להדגיש עבור ילדים מבין שלל כישוריה המדהימים באמת של הזמרת המפורסמת.

תחפושת

מקור collagehumor

 

7. תחפושת מה?

טוב, האמת היא שאני לא יכול אפילו להתחיל לתאר לעצמי את הדיון שהתרחש בבית לפני הכנת התחפושת הזו.  אם הייתי חייב לנחש הייתי אומר שזה R2D2. מצד שני, שקית נייר על הראש, אז… אממ…

תחפושת

מקור blazepress

דרגו את הכתבה:

19 תגובות לאל תנסו את זה בבית: 7 תחפושות ילדים שהשתבשו

 1. לא יודעת מאיפה לקחת את התמונות האלו, אבל אלו תמונות של ילדים גויים שמתחפשים ב"האלאווין", תראי לפי הדלעת שמופיע בשתי תמונות, אני לא מאמין שיש ילדים יהודים שמתחפשים בתחפושות האלו.

  • דבר ראשון יכול להיות לאותם הורים אין כסף לתחפושות אז מעלטרים כל אחד לפי הדמיון שלו , ונלך לפי טענתך תאמיני לי תלכי בשכונות עוני בכל עיר בארץ ואת תמצאי אותם ילדים עם שקיות זבל על הראש או כל דבר שיש בבית ומנסים לאלתר תחפושת כי אין כסףףףףף !!!!!!
   דבר שני
   מה זה השטיות האלה גויים מה אכפת לך ?! מה הקשר עכשיו גויים או יהודיים ??
   דווקא מבטיחה לך שאת הוולטינס את חוגגת שזה גם חג "נוצרי" ועוד הרבה חגים דיי בחייאת מה זאת הגזענות הזאת ??!?!?

   • מה הקשר גזענות?!
    אנחנו יהודים! יש לנו חגים משלנו חאין לנו כל קשר לחגים הנוצריים!

 2. זה נראה ישן מאד.
  אבל בהחלט רעיונות לתחפושות משביעים….

 3. איזה מטומטמים אתם! הליצן זה לא ליצן! זה צ'קי מהסרט משחק ילדים ישר רואים את זה!

  • נכון. זה לא ליצן.
   במקום סכין הביאו משקפיים.

 4. חחחחח מסכנים אותם ילדים !!
  אבל אני חושבת שמי שלא תיהי/ה קצת הגזמת ,הם לא באמת ינתקו קשר עם ההורים ,אולי זה אם השירותים רק !
  לא קשור לאיזה תחפושת הם התחפשו העניין שהתחפושת יצאה זוועה וזה עובדה,אבל הילדים לא מתיחסים ליופי רק לעיקר,ואני בטוחה שהם התרגשו מעצם התחפושת ,כי כן אולי באמת להורים אין כסף,לפחות הם חיפשו אותם ונתנו להם הרגשה טובה באותו רגע ,זלא משנה עכשיו העתיד!וגם אם כן הם יבינו את ההורים.

 5. מצש ךא דומה למציאות

 6. ממש לא דומה למציאות***

 7. דיייי אללה אקבר

 8. על הזין שלי כולכם

 9. גייגמבבממהמהמהצהח

 10. זה דעתכם , אבל אין לכם שום זכות לעלות תמונות של ילדים ולשפוט אותם ! ולהגיד תביקורית כל אחת ותחפושת שלו … זה לא ככ כתבה מצחיקה עם ניסיתם ..

 11. למה לא כתבת כי התמונות לא מישראל?

 12. קוף

 13. תחפושות הרבה יותר יפות מכל התחפטשות הקנויות. או שהכתבת לא אימא בעצמה או שהיא פשוט לא מבינה – בשביל ילד תהליך היצירה העצמית כייפי, משמעותי ומפתח הרבה יותר מקנייה של דבר שעולה הרבה כסף ולא משנה כל כך התוצאה הסופית. בדיוק כמו שילד יהנה מציור "קשקוש" הרבה יותר מציור של פיקאסו!
  החזייה של מדונה על ילדה באמת מזעזעת. חג שמח!

 14. לא מבין את המגיבים
  נקראתי מצחוק,
  הצטערתי שלא היה עוד תמונות. תודה

 15. איזה כבדים אתם! הכל בהומור. אמלה הרסתם לי את המצב רוח.
  כתבה מצחייייייקה ביותר!!!!! ולא משנה מי מתחפש יהודים או גויים זה עדיין מצחיקקק

השאירו תגובה


6 − 3 =

יש לעשות את הפעולת חשבון