הם חושבים שהם יודעים טוב יותר מכולם | הורים בכיף

הם חושבים שהם יודעים טוב יותר מכולם

10/06/2014
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

כשחושבים על זה לעומק, האמת היא שחי בינינו מעמד שלם של אנשים, חסרי כישורים לחלוטין, שההבנה שלהם את המציאות בה הם חיים היא קלושה במקרה הטוב. חלקם הגדול סיעודי או נתמך בצורה כזו או אחרת על ידי מעמד הפועלים ורמת היצרנות שלהם עומדת על אפס! לא רק שהם חושבים בעיקר על עצמם, הם גם בטוחים שהם יודעים הכל יותר טוב מכולם.

אני חייב להגיד שאני באיזה שהוא מקום קצת בשוק מאיתנו שעוד לא יצאנו לצעוד ברחובות כנגד העוול הזה שמרוקן לנו את הכיסים מידי חודש בחודשו תוך כדי שהוא ממלא את תפקיד הפרזיט המושלם וזה לא תלוי מגזר או מגדר, אלה כולם! כל הילדים! בכל מקום! הילדים האלו, הם פשוט נוראיים.

טוב, אולי הייתי קצת חריף כלפיהם, סך הכל הם חדשים כאן ולא מכירים עדיין את הדברים כמו שצריך. אבל בינינו, בטוח יש כאן איזה שהיא מידה של זרקנות, כי אם ללמוד להיות טייס לוקח שנה וחצי, אז למה לוקח להם 18 שנים ללמוד להיות בני אדם?

אבל אתם יודעים מה, זה עוד מילא. אם רק היו עוברים את מסלול האימונים שלהם לצד החיים שלנו, הכל היה בסדר. אבל לא, כמות השטויות שהם עושים על הדרך היא פשוט בלתי נתפסת! ואני לא מדבר על שטויות כמו לבדוק אם כל הטושים מצליחים לצייר על השולחן במטבח או להוריד לי אפליקציות בספרדית לטלפון, אני מדבר על שטויות שדורשות קצת יותר מחשבה מזה.

הראשון שהבהיר לי איך הולך להראות כל הקו הזה של חינוך ילדים, על אף כמות השטויות שהם מייצרים היה אחי הקטן שלכבוד יום הולדתו הרביעי קם בלילה בכדי לקשט את עוגת יום ההולדת שלו, שהייתה מיועדת לעשות את דרכה לגן בבוקר המחרת, בשבלולים שאסף אותו אחר הצהריים. מיותר לציין שהרוב המוחץ של השבלולים לא הואילו בטובם להשאר על העוגה.

אבל מאז שיש לי ילדים, מניין השטויות רק הולך וגואה. בין אם מדובר בדברים פשוטים כמו להכנס למקלחת כדי להוציא את הפעוט ולגלות שיורד עלי גשם מהתקרה כי המשחק היומי היה להרטיב את כולה או סתם להגיד לי באמצע הרחוב משפטים כמו "אבא, תראה איזה שמן האיש הזה!". לפעמים יש גם דברים קצת יותר מורכבים כמו לתפוס אותו שניה לפני שהוא מנסה לשתות קערת קרם גוף (אל תשאלו, סיפור ארוך).

אבל אין ספק שעל האליפות מתחרים שני מקרים.
הראשון – להכנס לסלון הישר אל תוך משחק "הרמז" סוער שבמרכזו הניסיון להבין מי רצח את השלט של הרכב שעמד במרכזו של שולחן הקפה. תוצאות המשחק – עבריין: בן מספר 1. כלי נשק: קרטיב לימון. מניע: היה צריך ללכת לשירותים וחשב שהקרטיב יחכה לו, מה שיכול היה להיות נכון אילולא היה שוכח ממנו ונותן לו להנמס על פני כל השולחן ולהטביע את המפתחות שלי על הדרך…

השני – להתכופף בכדי להכניס תבנית עוגה לתנור שחום מראש ולקבל מכת ריח של פלסטיק שרוף עם פתיחת הדלת. אחרי השוואת תערובת הצבעים המשונה ששרדה אל מצבור כלי הפלסטיק שעמדו לרשותו של החשוד העיקרי (שהודה מיד) הוסק כי מדובר היה במחבת פלסטיק ובתוכה ביצת עין, מפלסטיק גם כן, שהושמו שם על ידי הנאשם על מנת שיתבשלו.

כפרה על מחבת הפלסטיק, ואפילו על הריח המגעיל בבית. אבל "יתבשלו"? בתנור? אין ספק שיש להם עוד הרבה מה ללמוד בצד הקולינרי.

דרגו את הכתבה:

תגובה אחת ל הם חושבים שהם יודעים טוב יותר מכולם

  1. בתור אמא לנסיכה חוויתי (וחווה) גם ניסיונות בדיקת הגבולות בכל יום מחדש הנסיכה דואגת להפתיע בעוד משהו חדש,האחרון שבהם היה ממש אתמול כשלקחתי אותה לפינוק בקניון ובמקום זה קיבלתי ממנה צעקות והאשמות למה אני לא אוהבת אותה כי היא רוצה עכשיו ממש עכשיו לעלות למתקנים של המשחקייה שקרצה לה מהכניסה,וזאת למרות ההסברים הרגועים והמתונים שלי שאני אקח אותה לשם ברצון רק נסיים את הסיבוב הקטן עם החברים שהתלוו אלינו ליום הכייף… אז עברנו שיחה לפני ושיחה אחרי אבל מסתבר שזה אף פעם לא מספיק, בסופו של יום שתינו היינו מרוצות למרות שאני נשארתי מעט מתוסכלת מהדרך שבה היא דרשה את בקשתה..

השאירו תגובה


4 + = 6

יש לעשות את הפעולת חשבון