טיפים לקמפינג משפחתי – לגזור ולשמור | הורים בכיף

טיפים לקמפינג משפחתי – לגזור ולשמור

הכי טוב ללמוד מטעויות של אחרים. וכמה טעויות שאני עשיתי בקמפינג לפני שבוע... מישהו חייב ליהנות מזה. כי לצאת לקמפינג עם הילדים זה כיף גדול. להם. כדי שזה יהיה כיף גם לנו, ההורים שלהם, הנה כמה טיפים וכמה דברים קטנים שיעשו לכם את הטיול לאחד כזה שתגידו עליו סבבה.

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1. תביאו עוד אוהל

אוהל ל-4 הוא אוהל ל-3 במקרה הטוב. אם אתם שני הורים עם ילד קטן ותינוק, זה יכול לעבוד. אבל אם יש לכם נגיד (רק נגיד) ילדה בת כמעט 7 וילד בן 4 וחודשיים, פחות. אחת ההמלצות הכי טובות שקיבלתי ויישמתי, היתה להביא אוהל נוסף, כי באמת שצפוף. ואם אתם לא בטוחים, פשוט תפתחו את האוהל בחצר של הבניין ותראו מי נכנס. החלופה היא להשאיר את אחד הילדים בבית.

Tent

2. תבדקו את הציוד

אם מזמן לא השתמשתם בו, או אם הוא של מישהו אחר – תבדקו שהאוהל עומד כמו שצריך, שלא חסרים חלקים ושלא תמצאו את עצמכם ישנים עם אוהל על הפנים. תרתי משמע. ואם אנחנו בענייני בדיקות, תשקיעו רגע גם במזרונים (כן, חייבים כאלה). אני למשל, לא ישנתי בלילה כי המזרון המתנפח שלי היה מפונצ'ר! שתי דקות של התגברות על העצלנות בבית היו חוסכות לי כאבי גב בבוקר.

Mattress

3. תעמידו את האוהל בשטח מישורי

אתם בעצמכם תסתדרו עם שטח מעט נטוי, אבל הילדים עלולים לגלוש. אני, למשל, גם ככה הייתי ערה כל הלילה בגלל המזרון המפונצ'ר, אז ביליתי את הזמן בלמשוך את הבת שלי למעלה אחרי שהגיעה כל פעם לתחתית האוהל. גם אצלכם בזמן שינה הם נהיים כבדים יותר?

Tent GIF

4. תעתיקו מאחרים

תכתבו בגוגל "ציוד לקמפינג" ויעלו לכם רשימות ציוד מוכנות, עם כל מה שאתם צריכים להתארגן עליו – כולל ירידה לרמת הבגדים החמים, כלים חד פעמיים וחומר נגד יתושים. תעשו קופי פייסט לרשימה (אולי מצומצמת יותר) הרלוונטית בשבילכם, לאפליקציית הפתקים האהובה עליכם ושם תוכלו לסמן וי על מה שכבר יש.

Test Copying GIF by Much

5. תבדקו אחד את השניה

אני חשבתי שהוא מביא שמיכות (הם נשארו בערימה מקופלת על המיטה בבית), הוא חשב שאני מביאה סבון כלים (הייתי בטוחה שזה ארוז עם הסבון הרגיל) והאוטו היה כל כך עמוס (טוב, שימו שלושה תיקים קטנים בטויוטה יאריס וכבר אין מקום לנשום) שהיינו בטוחים ששום דבר לא חסר. ביג מיסטייק. בפעם הבאה, הרשימה ההיא מסעיף 4, יורדת איתנו לרכב ואני מסמנת וי עד רמת שקית הזבל (כן, גם אותה שכחנו).

Check Success GIF by The Next Step

6. קחו מפצל

אם אתם בקמפינג מסודר, יהיו איזה שקע או שניים שכולם ירצו להשתמש בו. פגשתי כמה אנשים בקמפינג, שנסעו לעתיד וקראו את הכתבה הזאת וידעו להביא מפצל שקעים. הם יכלו להטעין את הטלפונים הניידים של כל החמולה. וכן, לא באנו לתקתק בטלפונים, אבל וויז צריך, לא? ואפליקציית מזג אויר? ולהעלות תמונות לאינסטגרם לא חשוב?! רק רוצה להגיד שאחד מאלה שהביאו את המפצל לקמפינג, הביא גם טוסטר. מישהו אחר הביא טלויזיה. סתם. לא. אבל טוסטר כן היה שם.  בטויוטה יאריס הוא לא היה נכנס בחיים.

Cat Charger GIF

7. שימו סיר עם ביצים על האש

אחרי שתכבו את המנגל בערב, והגחלים יהיו עדיין לוהטות, שימו סיר מלא במים עם ביצים – ויהיו לכם ביצים קשות לארוחת הבוקר.

Egg

8. קחו טושים/צבעים/צבעי מים

זה תופס פחות מקום מהרבה משחקים אחרים וגם אם ילך לאיבוד, לא יכאב לכם הלב (את הטושים הממש יקרים ומיוחדים תשאירו בבית). תמיד יש משהו חדש לצבוע ממש מתחת לאף שלכם – צדפים אם אתם בים; אבנים, אצטרובלים ומקלות עץ אם אתם בטבע. תנו להם להפעיל את הדמיון החופשי ותראו שרק טוב יוצא מזה. ושקט.
Stoneקרדיט: artfulparent

9. אקסטרא טיפים לקמפינג בחוף הים (רלוונטי גם לכל מקום שאינו אתר קמפינג רשמי)

*תביאו מהבית בקבוקים עם מי ברז – שימו אותם במהלך היום בחוץ, בשמש, וסידרתם לעצמכם מקלחת חמה לערב לכל המשפחה.

*קחו גיגית פלסטיק ותניחו אותה על החול מחוץ לאוהל – לפני השינה, תעשו שטיפה לכל ילד בתורו, בתוך הגיגית, ואז תעבירו ישר למזרון הנקי. זה יהיה הכי נקי שאפשר ועם זה ננצח.

*קחו פנס כי יש סיכוי לא רע שתיגמר לכם הסוללה של הטלפון הנייד ואפליקציית הפנס הכה-אהובה תיעלם במחשכים. אבל הי, חסכתם גם את הנדנונים של הסבתות.

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


9 + 3 =

יש לעשות את הפעולת חשבון