עשרת הדברים המשונים ביותר שיצא לי לעשות בגלל שאני אמא | הורים בכיף

עשרת הדברים המשונים ביותר שיצא לי לעשות בגלל שאני אמא

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

מאז שאני אמא אני אומרת משפטים שלא חלמתי שאגיד, מקנחת אפים בחולצה שלי, מתכננת נסיעות אך ורק על פי שעות השינה של ילדי ונרדמת בשמונה וחצי בערב על בסיס יומי. כל זה בקטנה, קורה לכולן, אין מנוס. אבל הנה עשרת הדברים הכי משונים שיוצא לי לעשות, שממש מדהימים אותי תוך כדי שאני עושה אותם, ובגללם אני שואלת את עצמי לפעמים- מי את ומה נהיה ממך? ובעיקר, האם יש דרך חזרה?

1. למצוא נקטרינה על הרצפה מתחת לשולחן. להיזכר שהיא נפלה לקטנה הבוקר. למשש את הנקטרינה, לגלות שלקחו ממנה רק ביס אחד קטנטן ולכן- לאכול אותה. כמו כן, לאכול שאריות של פסטה בלי כלום, פתיתים חרוכים וקרטיב לימון, הנורא מכל קרטיב.

2. לישון לילות שלמים בתחתית המיטה, בצד של הרגליים, לרוחב, כי שני ילדים ישנים בה לאורך בכיף שלהם ואין סיכוי שאדחף ואסתכן בהתעוררות מיותרת של אחד מהם.

3. לשים לילדים שלי לק (כולל לגדול) על מנת להצליח לגזור להם ציפורניים. הצלחתי לגרום להם לחשוב שבשביל לשים לק חייבים קודם לגזור, ותודה לגיסתי היקרה על שיעור כה חשוב באמהות.

4. להחליט שהפסקתי לשנוא חול ולהתנהג בים כאילו זה הכי הגיוני ונחמד להתפלש, לחפור ולהיקבר בחומר הדוחה הזה ששנאתי יותר מכל עד לפני ארבע שנים

5. להסביר לילדים שלי שאסור לגעת או לשחק בכביסה המקופלת כי זה "נורא מסוכן".

6. להמציא שקרים בנוגע למאכלים לא בריאים כדי לתרץ את המניעה. למשל אני קוראת לקולה "קפה קר" כבר כמעט שלוש שנים (חבל שבקרוב אצטרך לתת את הדין על השקר הזה כי הגדול מבחין כבר ביותר ויותר ילדים ששותים "קפה קר" מסביבו).

7. לכתוב אסאמאס בשש וחצי בבוקר, להיזכר שזאת שעה שרוב האוכלוסייה הבוגרת מגדירה כלפנות בוקר ולהתאפק עם משלוח האסאמאס עד שמונה.

8. להתמודד עם שאלת המוות באופן ישיר ובהיר:
– אמא למה לסבתא אין אמא?
– היא מתה
– אמא גם את תמותי?
– כן
– אמא את תמותי כשאני כבר לא אצטרך אותך?
– אההה, כן, נראה לי… כלומר…

9. להתווכח עם רופאים, לענות לרופאים, לא להרגיש מול רופאים כמו האמא הכי מזניחה בעולם, ולהגיד להם: אולי שנייה תרימי את העיניים מהמחשב ותסתכלי על הילד, הוא פה מולך, הוא נראה לך מיובש?

10. לחפש באינטרנט מתכונים לפי מילות החיפוש "עד שני כלים" "חמש דקות" ו"בקלי קלות".

דרגו את הכתבה:

7 תגובות לעשרת הדברים המשונים ביותר שיצא לי לעשות בגלל שאני אמא

 1. Not content to blend into the crowd, these aren't just any PVC shoes. All Melissa shoes are made with the brand's own PVC which is- wait for it- scented. This footwear smells of bubblegum, thanks to the 'candylicious' scent of Melissa's PVC.Recent years have seen fashion brands move towards a more sustainable and fair production method, eliminating damage to the environment wherever possible. The PVC used to make the shoes is entirely free from animal products, totally hypo-allergenic and fully cruelty free. As well as all this, it is totally, 100% recyclable, putting the fashionista's conscience at ease.
  Vivienne Westwood Boots online http://illyriens.ows.fr/blog/Vivienne-Westwood-Boots-online.html

 2. In addition to the foreign trade enterprises, some due to factors such as designer fame formed a certain well-known Qingdao garment enterprises will also turn their attention to e-commerce, to a Qingdao China Garments CoVivienne Westwood UK, LtdVivienne Westwood UK is one of themVivienne Westwood UK But in the process of the specific operating e-commerce mode, this enterprise has experienced "growing pains" to reverse the market positioningVivienne Westwood UK
  cheap Vivienne Westwood Jewelry http://www.colecovision.dk/images/cheap-Vivienne-Westwood-Jewelry.html

 3. Six Mulberry handbags, a Vivienne Westwood skirt, a Louis Vuitton suitcase and a Michael Kors dress are just some of the lots available at the ego fashion auction during Norwich Fashion Week.
  cheap mulberry women's wallet http://bcetgsp.ac.in/images/mulberry-women's-wallet-cheap.html

 4. Nowadays in just the planet of celebration and entertaining the Hookahs contain turn into unbelievably renowned. Any where by yourself shift you can see a parlor of Bongs. But they are not merely used for ingesting exciting inside some places Using tobacco Pipes are way too employed in the direction of deliver a specific nutritious and totally in good shape back.
  pipe à fumer http://artisanpipes.com

 5. Sunday's show was all about billowing, dreamy maxi dresses in the colors of sand dunes and tropical waters, thigh-skimming shift dresses in lizard or leopard prints, and khakis and neutrals glammed-up with tribal metal embellishments.
  vivienne westwood men shoes http://www.rietirugby.com/wp-content/vivienne-westwood-men-shoes.html

 6. יש לי שני תאומים בני שנתיים ושמונה חודשים (בן ובת ) לאחר שני בנות מקסימות אני מבין לליבך אבל אל תשכחי עוד מעט הם לא יצטרכו אותנו ואנחנו נבכה

 7. חח… קרעת אותי מצחוק.. סעיף 6 זה הבעיה הכי גדולה שלי גם :) מקווה לצאת מזה בלי נזק חחחח..

השאירו תגובה


8 − = 2

יש לעשות את הפעולת חשבון