קורע! 7 תינוקות טועמים לראשונה מאכלים חדשים | הורים בכיף

קורע! 7 תינוקות טועמים לראשונה מאכלים חדשים

יש דברים שמצחיקים כל פעם מחדש, וילדים מגיבים לטעמים חדשים זה ללא ספק אחד מהם. איך נראית הפעם הראשונה עם לימון, שוקולד ואבטיח, ועד כמה אפשר להסתבך עם פסטה?

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

זו חוויה בכל פעם מחדש עם כל ילד שנולד. אחרי שמתרגלים את הטעימות הראשונות, וממצים את הבטטה-קישוא-בננה-אבוקדו-טחינה, מגיעים לאט לאט למאכלים שהם עוד לא מכירים, הטעמים שמעולם עוד לא עלו על הלשון הקטנטנה. כל טעם חדש מסקרן ומעניין, אבל יש כמה, שדורשים, פשוט דורשים שתהיו שם עם מצלמה.

1. לימון

דמיינו לעצמכם שאתם עדיין לא יודעים מה הטעם של לימון, עכשיו פה גדול ו… תראו את הפרצופים של הקטנטנים בסרטון הזה.

קרדיט: funnyplox

2. שוקולד

כמבוגרים אנחנו יודעים מה השוקולד שווה, אבל החוויה של טעם השוקולד בפעם הראשונה? אושר צרוף. תראו כאן

קרדיט: sharkie0396

3. יופלה שטוזים 

גם כשנותנים להם כפית בגיל הזה, הרבה פעמים היא תמצא את עצמה על הרצפה. האצבעות אוכלות, הסנטר והלחיים מצטרפים לחגיגה והתינוק? הוא כזה מתוק.

ילד אוכל

קרדיט: Olya Liderman

4. אבטיח

כי זה כל-כך גדול שהם לא יודעים אם לאכול את זה או לחבק את זה.

ילד ואבטיח

קרדיט: Theberry

5. ספגטי

זה ארוך, חלק וחמקמק ואין שום דבר שדומה לו, כשתינוק פוגש אותו לראשונה. עם או בלי רוטב, אכילת ספגטי היא חוויה. המלצות על עוד מאכלים ראשונים כאן

6. חמאת בוטנים

בטח כבר ראיתם את הסרטון שבו הילדה החמודה כיסתה את אחיה בחמאת בוטנים. אז בהינתן שאין אלרגיה לבוטנים, המרקם הדביק במיוחד של חמאת הבוטנים (אני נתתי טבעית, ללא סוכר) מוציא מהם תגובות מצחיקות וחמודות!

קרדיט: Greaty Buzz

7. גלידה

מישהו הקפיא לי את האוכל! התגובה הכי משעשעת בעיני היא לגלידה. בהתחלה מחמיצים פנים בגלל הטמפרטורה ואחר כך רק רוצים עוד ועוד. תראו!

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


9 − 3 =

יש לעשות את הפעולת חשבון