עשו זאת בעצמכם: 10 כרטיסי ברכה מרהיבים ליום המשפחה | הורים בכיף

עשו זאת בעצמכם: 10 כרטיסי ברכה מרהיבים ליום המשפחה

יום המשפחה בפתח וכולנו צריכים להגיע עם כרטיס ברכה כזה או אחר לגן. אם גם אתם, כמוני מרגישים שמיציתם את כל האפשרויות הבנאליות (או שמראש אתם מעדיפים לוותר עליהם, הנה עשרה רעיונות, קלים ופשוטים שבאמת כל אחד יכול לבצע בבית, ויכולים לשמח את הילדים שלכם ולהגניב את כל שאר הגן/כיתה/מורה.

08/02/2016
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1. כרטיס ברכה ארטיק

מסוג הדברים שאתה רואה ושואל את עצמך "איך לא חשבתי על זה קודם???". כרטיס ברכה רגיל למדי, גזור בצורת מלבן מקופל שבתוכו מודבק, כן כן, מקל ארטיק! שיהיה בתאבון.

כרטיס ארטיק

מקור: E-art

2. כרטיס ברכה תבליט

גם כאן, רעיון קל באופן יוצא דופן. גוזרים את הכרטיס באיזו צורה שבא לכם; לב, בלון, בית או כל דבר אחר. גוזרים רצועות נייר צבעוני ארוכות ומגלגלים אותם לשבלולים. .מניחים לשבלולים להפתח מעט ומדביקים עד למילוי הכרטיס. זה הכל. רק אל תשכחו לכתוב ברכה…

כרטיס בולט

מקור: pleasentwalls

3. כרטיס ברכה לזכרון

אם אנחנו רוצים כרטיס לבן משפחה שאינו אחד הילדים, הנה רעיון שיביא אותו לשמור את הכרטיס לנצח. הטביעו את כף היד של הילד בצבע והניחו על הדף. תנו לה להתייבש והמשיכו משם את כרטיס הברכה. מצורת כף יד ניתן בקלות ליצור יונה, ברווז, דג, כלבלב ועוד רבים אחרים. אם תזכרו לכתוב את התאריך וגיל הילד ליד הטביעה, ייצרתם מזכרת שערכה רק יעלה עם השנים.

כרטיס בשילוב ילדים

מקור: hobbylesson

4. כרטיס ברכה כפתורים

רעיון פשוט אבל מדליק. שילוב כפתורים בברכה מאפשר משחק מקסים עם צבעים וגדלים ככל שתרצו. דוגמא מקסימה אחת היא כרטיס פרת משה רבנו הזה שמעל להכל, הוא פשוט סופר חמוד.

כרטיס כפתורים

מקור: cardsbyjewel

5. כרטיס ברכה לגו

לחובבי הז'אנר, הנה רעיון פשוט להמחיש את ההתמכרות הבריאה הזו. גזרו מלבנים שווים מנייר צבעוני ורצפו עימו כרטיס. את שאריות הנייר חוררו באמצעות מחורר וצרו לעצמכם עיגולי נייר קטנטנים ומדוייקים. בעזרת דבק מגע (כזה שיוצר תלולית דבק קטנה) הדביקו את העיגולים הקטנים על גבי המלבנים בלא ללחוץ אותם, כך שיצופו מעט באוויר מעל כל מלבן.

כרטיס לגו

מקור:daily women talk

6. כרטיס ברכה מעטפה

כבר היינו היום ברגע הזה של "איך לא חשבתי על זה קודם?". ובכן הנה עוד אחד. כמה פשוט ככה חכם – במקום לשים את הכרטיס במעטפה, נהפוך את המעטפה לעולם קטן של ברכה בפני עצמו. מעבר לציורים ולכיתוב שיכולים להתחבא בפנים, בתוך מעטפה ניתן גם להוסיף כל מיני אלמנטים שמחים אחרים שניתן לשלוף החוצה ולהנות מהם.

כרטיס מעטפה

מקור: E-art

7. כרטיס ברכה מתנה

כרטיס מרהיב ופשוט לביצוע, פשוט גיזרו בקיפול של הכרטיס שלכם שלושה חתכים באורכים גדלים כאשר החתך הקצר למעלה והתך הארוך ביותר למטה. דחפו אותם אל תוך הכרטיס מבחוץ ותקבלו צורה תלת מימדים של שלוש מתנות ניצבות זו מעל זו. כל מה שנשאר לעשות הוא לקשט.

כרטיס מתנה

מקור: hobbylesson

8. כרטיס עץ יפני

עוד כרטיס שיכול לצאת נהדר, עם או בלי חוש לאמנות. כל מה שאתם צריכים לצייר זה את הגזע את דוגמת הפרחים יספק לכם בקבוק חצי ליטר ממשפחת המוגזים וקערת גואש קטנה.

כרטיס עץ יפני

מקור: ideasforcards

9. סדרת כרטיסי ברכה

הכי קל, הכי פשוט, הכי מרשים. סדרת כרטיסי ברכה רגילים לחלוטין נותנים במעטפות, הניתנים יחדיו ומיועדים לפתיחה ברגעי חיים שונים. כמה דוגמאות מעניינות יכולות להיות – פתח כשאתה צריך חיבוק, פתחי כשאת מתגעגת, פתח כשמישהו הכעיס אותך, פתחי כשאת עצובה וכו'.

כרטיס סדרה

מקור: hobbylesson

10. כרטיס ברכה חגיגה

אולי הכרטיס הכי מסובך שנראה לכם היום ועדיין, מרשים מאוד וקל להכנה. גזרו צורות של בלונים והדביקו על הכרטיס. הדביקו לכל בלון חוט רקמה ארוך. הניחו להתייבש ובינתיים גזרו משולשונים והדביקו אותם על שני חוטי רקמה ארוכים בחצי ס"מ מרוחב הכרטיס. כתבו את הברכה על המשולשונים שהדבקם.

כשהכל התייבש, קשרו את חוטי הבלונים יחד וגזרו את היתרה. הדביקו בדבק חזק את החוטים שהכנתם עם המשולשים עליהם לשני צידי הכרטיס. כשהכל יבש, קפלו את הכל בפנים. לפותח מחכה הפתעה מרהיבה.

כרטיס חגיגה

מקור: E-art

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


8 − 6 =

יש לעשות את הפעולת חשבון