13 הצעות מקוריות לחגוג את האהבה עם הקטנטנים | הורים בכיף

13 הצעות מקוריות לחגוג את האהבה עם הקטנטנים

אוהבים אותם כל יום, ברור! אבל הוולנטיינס הוא לא רק הזדמנות לחגיגת הזוגיות, אלא גם להילולת הפתעות ולבבות עם הקטנטנים. זה יכול להיות בארוחה, זה יכול להיות ביצירה והאמת שזה כיף שאני אאמץ לכל השנה. קבלו אותן, באהבה

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1. הפתעה בקופסה

מקסימום אושר במינימום מאמץ. הפתיעו את הילדים בארוחת העשר, עם לב מפלפל אדום, בתוך קופסת האוכל. נעצתי על קיסם כדי שלא ילך לאיבוד בשאר הירקות ותם חזרה מאושרת מהגן, כי הגננת אמרה ש"יש כאן אמא שעושה כיף באוכל".

סנדביץ

2. אהבה בתמונה

אני מעולפת מהרעיון הזה. תחשבו כמה אפשר לגוון כאן! ולא רק בחג האהבה. מדביקים על הקיר כמה צורות צבעוניות, נניח לבבות כמו במקרה הזה, עם מעט מאוד דבק. או על קיר שגם ככה תכננו לצבוע. או מאחורי תמונה קיימת :) ויוצרים בקלות תמונה מדליקה שכאילו צולמה בסטודיו!

ילדה

קרדיט: workmanfamily

3. שלג של לבבות

מניחים שלושה שיפודים קטנים על נייר אפיה. מכניסים שטוזים וניל לשקית קטנה, גוזרים חור, ויוצרים לבבות, כשהקצה מתחבר לשיפוד. מכניסים למקפיא לשעה, מוציאים וקושרים סרט צבעוני מתחת לכל לב. אוכלים במהירות כי זה נמס :)

צלחת עם יופלה שטוזים

אפייה

4. חיות מלבלבות

גוזרים לקטנטנים לבבות בכל מיני צבעים וגדלים, והם צריכים להרכיב חיות. יש המון דוגמאות מקסימות כאן

ציורים

קרדיט: craftymorning

5. אהבה זה תיק

תראו ת'דבר המטריף הזה. 2 צלחות חד פעמיות, מדבקות של לבבות, חוט צמר ומחורר, ואנחנו מסודרים לחג האהבה. הנה הוראות ותמונות.

תיק

קרדיט: craftymorning

6. אהבה נמתחת

עוד לא ניסיתי בעצמי, אבל לגמרי נמצא בטו-דו-ליסט: בצק שמכינים בבית. מערבבים חצי כוס מים וחצי כוס דבק לבן, מוסיפים קונפטי לבבות או נצנצים או צבע מאכל אדום (או הכל ביחד…) ועוד חצי כוס עמילן נוזלי. מערבבים עם הידיים לבצק שהכי מתאים ליום האהבה.

יצירות לילדים

קרדיט: littlebinsforlittlehands

7. תפור עליך באהבה

קחו כל משטח שאפשר לחורר-בריסטול, קרטון קשיח, קנבס… חוררו צורת לב ותנו לילדים לתפור דרך החורים עם מחט עבה וחוט צמר. הנאה מובטחת!

לבבות

קרדיט: realsimple

8. לבבות מהטבע

לתותים כבר יש בדיוק את הצבע הנכון. עכשיו רק צריך לחצות כל תות ולחתוך עם חותכן עוגיות בצורת לב. אפשר לשפד עם איזה פרי שתרצו. עוד דברים כיפים להכין עם תותים כאן

תותים

קרדיט: modernparentsmessykids

9. סימן של אהבה

הסימניה המקסימה הזו היא בסך הכל נייר מקופל. ויש הוראות מלוות בתמונות, צעד אחר צעד.ספר עם סימנייה

קרדיט: bloomize

10. חותמת לבבית

מקמטים גליל נייר טואלט כמו בתמונה, לצורת לב. טובלים בצבע אדום ומקשטים בכיף.

חותמת לב

קרדיט: housingaforest

11. אהבה נושכת

אטב מעץ, בריסטול אדום ומה שיש בבית: טושים, עיניים שנדבקות, מדבקות צבעוניות… גוזרים לבבות, יוצרים להם פרצוף, גוזרים את צורת הפה ישרה, בזיגזג או אחרת ומדביקים על האטב. אחר כך אפשר לשחק בלבבות ש"מדברים" אחד עם השני. ויש עוד מלאןתלפים (ואני לא מגזימה) רעיונות עם לבבות.

אטב כביסה עם לב

קרדיט: wakemytrend

12. אור ואהבה

פשוט ויפה. מורחים צנצנת זכוכית בדבק, מעליו מפיות נייר לבנות, ומעל לבבות מנייר מפית (או כל נייר דק אחר). לאחר שמתייבש מניחים בפנים נר קטן והנה לכם מנורה משגעת.

מנורה עם לבבות

קרדיט: homemadeserenity

13. מחבקי הלבבות

אני לא בטוחה שאוכל לגזור חיות בצורה כל כך מדויקת, אבל מאמינה שגם חיה פחות "מושלמת" תעשה את העבודה. הכי חשוב שיהיו לה ידיים. ושוקולד עטוף בצורת לב-לחבק. תראו לי ילדה אחת או ילד אחד שלא ישתגעו על זה.

יצירות

קרדיט: liagriffith

 

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


− 6 = 0

יש לעשות את הפעולת חשבון