15 תחפושות משפחתיות | הורים בכיף

15 תחפושות משפחתיות

לא חייבים לנסוע למידברן, בשביל להתחפש כל המשפחה ביחד. פורים זו הסיבה הכי מוצדקת שיש! הנה רעיונות לתחפושות משפחתיות שישכנעו אתכם שזה שווה את המאמץ

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

1. קחו אותי לנוורלנד

הילדים בתפקיד פיטר פן וטינקרבל, עם בגדים ירוקים פלוס כנפיים, לאמא וונדי הכי פשוט למצוא שמלה בצבע תכלת ולאבא קפטן הוק, נו טוב. כאן כבר נדרשת קצת יותר השקעה. אבל אם לאמא יש מעיל ארוך אדום וצעיף תחרה לבן, חצי מהעבודה כבר מאחוריכם.

NeverLand

קרדיט: steveandkalina

2. בדרך לפרס

אתם תהיו המשפחה הכי קולית בארץ, אם תתחפשו לאלאדין, יסמין ואבו. מכל הדמויות רק אבו הקופיף נראה לא פשוט, אבל תכל'ס, רק נראה! תוכלו לראות תמונות תקריב בבלוג ולגלות שמדובר בסך הכל בבגד גוף חום, ובקשת שאליה מחוברים אוזניים וכובע קטן.

Aladin

קרדיט: dandelionsflyblog

3. אבן נייר ומספריים

אם יש 3 ילדים בבית, כל אחד יקבל תפקיד, אבל גם שני הורים וילד/ה יעשו את העבודה. מקרטון מכינים "דף מחברת" ומספריים. מוסיפים אלומיניום ללהבים. ואת הקטנטנ/ה פשוט מלבישים בבגד גוף שעליו תופרים את הכיתוב "אבן".

Rock

קרדיט: asmallsnippet

4. קרקס משפחתי

כאן באמת אפשר לגוון בדמויות – לוליינים, חיות, רקדנים, ליצנים… כל בן משפחה והדמות האהובה עליו בקרקס.

Circus

קרדיט: costume-works

5. כמעט 101 דלמטים

אבל מי סופר? הכי חשוב שתהיה קרואלה דה ויל, עם פאה מתאימה או כמה חוטי צמר אפורים עם סיכה, וכל השאר יכולים ללבוש בגדים לבנים ולהדביק עליהם נקודות שחורות. אפשר להשתמש בקשת עם אוזני כלב.

Dalmati

קרדיט: apartmenttherapy

6. דראקאריס

הרעיון מהמם, הביצוע חמוד! נכון שכל האמהות לא היו מתנגדות לתחפושת של דאינריז טארגריין? ושני הילדים בתפקיד דרקונים זה לא פחות מגאוני. אתם בטח מבינים איזה תפקיד מלכותי יכול לקבל האבא.

Dragons

קרדיט: babybirdsfarm

7. שוטרים וגנבים

כל חלוקה יכולה להיות הגיונית בפורים – חלק מהמשפחה במדי משטרה והחלק האחר, בבגדים מפוספסים, עם משקפים מבד לבד שחור וכמובן שק עם סימן של כסף.

Cup

קרדיט: pinimg

8. עליסה בארץ הפלאות

הכי חשוב שיהיו את עליסה והארנב, שזה באמת לא סיפור. תחפושת ארנב נפוצה ועליסה צריכה שמלה בצבע תכלת וסינר לבן. שאר הדמויות יכולות להיות מגוונות – איש הפח, דחליל, אריה, מלכת הלבבות, חתול צ'שייר ועוד ועוד.

Aliseקרדיט: costume-works

9. משפחת על

גיבורי העל בעשה זאת בעצמך! חובה להיכנס לראות את התמונות של המשפחה המדהימה הזאת. שהכינו את התחפושות לגמרי בעצמם. כן צריך בסיס של חולצה אדומה וטייץ אדום ומעל טייץ קטן/תחתונים שחורים, אבל את הסמל הם הכינו בעצמם, את המשקפיים ועוד. יש הוראות בתמונות.

SuperHero

קרדיט: freshmommyblog

10. פיראטים

המשפחה הזו שמעה שהולך להיות ערב פיראטים בחופשה שלהם והגיעו ערוכים מראש! עם חולצות לבנות גזורות בקצוות, חגורות מבד אדום, מטפחות ורטיות לעיניים.

Pirats

קרדיט: harvardhomemaker

11. מאסטר שף, מאחוריך!

הסרט רטטוי כבר נחשב אולד ניוז, אבל אצלנו בבית עדיין אוהבים אותו. בכל מקרה, תמיד אפשר לחפש מישהו (או יותר) מהמשפחה לטבח, עם חלוק מתאים, ואת האחרים לעכברים. או לחילופין פשוט לירקות / פירות / מאכלים.

Kitchen

קרדיט: thehouseofcornwall

12. ביקור בספארי

אנחנו ההורים, נמצא משהו מתאים בארון, בין בגדי הטיולים שלנו. אם יש תינוק או תינוקת ממש קטנטנים מספיק לעטוף אותם בשמיכת פרווה כדי ליצור את הרושם המתאים. ילדים גדולים יותר יכולים להתחפש לכל אחת מחיות הספארי.

Safariקרדיט: marshallsabroad

13. נינג'ה של משפחה

הפריט היחיד שצריך "לעבוד" עליו, זה תבניות אלומיניום גדולות שתשפריצו עליהן בירוק ותקשרו מאחורי הגב.

Ninja

קרדיט: diyprojects

14. מלחמת הכוכבים

נגיד שאתם רוצים לקחת את הקונספט הזה בלי השקעה ענקית. אז פחות או יותר, הדבר היחיד שתצטרכו לדאוג לו זו חליפת ג'ודו לבנה לילד/ה וחרב.

11

קרדיט: bloglovin

15. בת הים הקטנה

להתעלף מההשקעה של המשפחה הזו או מה? ככה עושים את זה פשוט יותר.

Marmaid

קרדיט: pinimg

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


8 − = 5

יש לעשות את הפעולת חשבון