5 אפליקציות שתשמחו להכיר לילדים שלכם | הורים בכיף

5 אפליקציות שתשמחו להכיר לילדים שלכם

תמיד טוב שיש בשלוף איזו אפליקציה שמאפשרת מרווחו נשימה קטן בשעה שהיא מעסיקה את הילדים. כן. גם לכם יש כאלה. וכן הן בחינם. אז נכון שחשוב מאוד (מאוד!) לשים גבול ולא לפתח תלות בבייביסיטר הוירטואלי. אבל אם כבר נעזרים באפליקציות לילדים, חובה לוודא שהן חינוכיות ותורמות. עמרי ניסה כמה מהן וממליץ על חמש אפליקציות שגם ילמדו את הקטנים דבר או שניים

29/12/2015
מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

הפוסט הזה מכוון לעוזרות הקטנות האלה שמאפשרות לנו רגע קט לנשום בשעה שהן מטפלות בילדים. כן. גם לכם יש כאלה. וכן הן בחינם. ולפעמים, רק לפעמים, הן יכולות להיות אפילו חינוכיות ותורמות. קוראים להן, גבירותיי ורבותיי, אפליקציות. והנה רשימה של כאלו שאפילו ירגישו לכם בנוח כשהקטנים לומדים מהן איזה דבר או שניים.

 

1. גילאי שנה עד שנתיים – חיות

איך עושה כלב כולם יודעים. גם איך עושה חתול. אבל איך עושה ג'ירפה? הא? אפליקציה מיוחדת ללימוד קולות החיות מחכה במיוחד לחברה הצעירים ביותר (וגם לקצת יותר גדולים שכייף להם עם זה). האפליקציה תעזור לקשר בין החיות לצלילים שהן מפיקות באופן חווייתי וכייפי. מה שכן, לא בטוח שתגלו איך עושה ג'ירפה.

תמונה

האפליקציה באנדרואיד

האפליקציה באייפון

 

2. שנתיים עד שלוש – צורות וצבעים

היות וכבר מיצינו את כל המשחקים (בינינו, איך שהוא הם אף פעם לא ממצים את כל המשחקים, זה אנחנו שמשתעממים) של צורות וצבעים, למה לא להעביר אותן לממשק אחר ולהמשיך את הלמידה? האפליקציה הבאה תעזור לילדים להתאים בין קבוצות הצורות השונות , הצבעים השונים ובין שמות הצורות לצורות עצמן. האפליקציה באנגלית, אבל טריאנגל ומשלוש זה אותו דבר בין כה וכה עבורם.

צורות וצבעים

האפליקציה באנדרואיד

האפליקציה באייפון

3. שלוש עד ארבע – ללמוד אנגלית

גיל מעולה להתחיל ללמוד שפה זרה. הנה אפליקציה שתיקח את הילד לסיבוב בעולם השפה האנגלית ותעזור לו ללמוד מילים חדשות ובסיסיות. אמיצים במיוחד מוזמנים לאתר אפליקציה ללימוד סינית לילדים. ספרו לנו איך הלך…

 

אותיות באנגלית

האפליקציה באנדרואיד

האפליקציה באייפון

4. ארבע עד חמש –  חשבון פשוט

ואם כבר סיימנו עם צורות, בואו נתחיל עם כמה דברים מסובכים יותר. למשל מספרים. כן, זה עדיין מסובך גם לנו, בואו נודה בזה. אפליקציה ללימוד המספרים תעזור לילדיכם לספור בזמן קצר מאוד ואם לא די בכך, גם תיקח אותם לסיבוב בעולם החשבון הפשוט.

לוח עם פירות ומספרים

אפלקיצה באנדרואיד

 

אפליקציה דומה באייפון

 

5. אותיות עברית

ואם כבר היינו באנגלית ובחשבון, למה לא להתחיל ללמוד קריאה עוד לפני בית ספר? הנה אפליקציה שתתחיל לעבוד עם הילד על קריאה בשלב זיהוי והכרת כל אותיות הא'-ב'. הילד יגיע לבית ספר עם יע מקדים שיביא ערך רב.

טלפון

אפליקציה באנדרואיד

אפליקציה דומה באייפון

 

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


5 + 8 =

יש לעשות את הפעולת חשבון