7 כללי בטיחות שאתם חייבים לדעת לקראת ל"ג בעומר | הורים בכיף

7 כללי בטיחות שאתם חייבים לדעת לקראת ל"ג בעומר

מדד שטוזים
דרגו את הכתבה:

אספנו עבורכם 7 עצות בטיחות שאתם חייבים לדעת וליישם כדי שהערב יעבור עם מקסימום פאן ומינימום סכנות.

שוב הזמן הזה בשנה שבו הקרשים נאספים ברחבי הארץ והמדורות מתחילות להידלק. ל"ג בעומר יכול להיות ערב מאוד כיפי בין אם יש לכם מדורה משלכם או שאתם פשוט מטיילים בין המדורות, אבל אם אתם אחראים על המדורה של עצמכם חשוב מאוד שתהיו אחראיים עד הסוף. אספנו עבורכם 8 עצות בטיחות שאתם חייבים לדעת וליישם כדי שהערב יעבור עם מקסימום פאן ומינימום סכנות.

1. שימו לב אלף פעם שאין חומרי בעירה שלא אמורים להיות בקרבת המקום בו אתם מקיימים את המדורה. שטחי חול ריקים הם מקום מושלם ולא בכדי, אך גם יכולים להיות מאוד מסוכנים.

2. נכון של"ג בעומר הפך כבר מזמן למלחמת טריטוריות על מי עושה מדורה איפה, אבל עדיף לא לעשות כלל מלעשות במקום לא בטוח – הימנעו ממדשאות, פארקים וגנים ציבוריים. מעבר לכך שזה לא בטוח -זה גם לא חוקי.

3. המגדלים שאתם בונים מקרשים אומנם נראים מרשימים, אבל אל תבנו אותם גבוה מידי, במהלך המדורה סופם ליפול ולהתיז גיצים, אבק לוהט ועשן.

4. עצמאות הקטנטנים היא חשובה אבל יש גבול לכל תעלול. רק אתם מדליקים את המדורה, לא אף אחד אחר. אותו דבר לגבי הוספת קרשים.

5. עצים יבשים וניירות הם הדברים היחידים שכדאי שידליקו את המדורה. אציטון או טרפנטין אולי טובים למנגלים אבל כאן עדיף להימנע מהם.

6. אנחנו אומנם כבר במאי אבל רק כמשנה זהירות מגיצים – שימו שרוול ארוך ורצוי גם נעליים סגורות.

7. צליתם תפוחי אדמה ליד המדורה? עשו לעצמכם חיים קלים ושימו אותם על חוט תייל, יהפוך את תהליך ההוצאה שלהם להרבה יותר קל והרבה יותר בטוח.

דרגו את הכתבה:

השאירו תגובה


9 − 7 =

יש לעשות את הפעולת חשבון